Як правильно організувати парубочий вечір? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Прощай, свобода! Ваш друг зважився зв’язати себе узами шлюбу? Час влаштувати йому прощальну вечірку. Хай живе парубочий вечір!

Парубочий вечір, або вечірка холостяків, можливо, одне з найбільш приємних та очікуваних подій в житті кожного чоловіка, за винятком, звичайно, дня весілля, адже ця ніч стає самою розгульною і веселою не тільки для самого нареченого, але і для всіх його друзів. Отже, хочете, щоб ця ніч запам’яталася всім на все життя? Немає проблем, читайте і запам’ятовуйте.

Визначтеся, кого запрошувати

Якщо до інших заходів та свят підходить гасло «чим більше людей, тим веселіше», то при організації парубочого вечора треба бути досить обережним. Це повинні бути тільки ті люди, яким можна довіряти: близькі друзі або родичі. Це зовсім не означає, що запрошеними можуть бути люди тільки з вашого боку, а не з боку нареченої. Чому б не запросити брата нареченої, якщо ви з ним відмінно дружите? Однак на всіх холостяцьких вечірках існує «код мовчання», щоб всі чоловічі таємниці залишилися в рамках цієї ночі.

Виберіть час і місце

Найчастіше такого роду вечірки тягнуть за собою неприємні наслідки, особливо коли ваші друзі несподівано в розпал вечірки підносять вам сюрприз. Наприклад, запрошують повний будинок стриптизерок, а в цей час заходить мати нареченої, щоб узгодити останні приготування. Так що треба відразу попередити, щоб ніяких несподіваних сюрпризів не послідувало. Так от, при виборі місця проведення парубочого слід враховувати загальні побажання всіх учасників. Якщо ви і ваші друзі любите грати в азартні ігри, то можна відправитися, наприклад, в казино. Якщо всім подобається активний відпочинок і активні ігри, то можна поїхати пограти в пейнтбол або боулінг. Тобто все буде залежати від вашої компанії. Що ж стосується дати, то останнім часом теж все трохи змінилося. Якщо раніше вечірка припадала прямо на переддень весілля, то зараз намагаються погуляти мінімум за тиждень до неї.

Божевілля під руку з розрахунком

Відразу визначитеся, яку суму ви готові витратити на парубочий вечір. Хоча зазвичай кожен платить за себе або хоча б якусь частину, щоб наречений не сильно витрачався. Обговоріть ці моменти з гостями. При підрахунку постарайтеся врахувати всі позиції: оренда, прокат транспорту, напої, розваги і т. д. А потім повідомте всім запрошеним середню вартість на людину, щоб вони були готові.

Тримайте все під контролем

Звичайно, парубочий вечір для того і придуманий, щоб наречений, як мовиться, попрощався зі своїм веселим життям і розважився в останній раз на повну котушку. Тим не менш, не варто сильно розслаблятися і забуватися. У якому б стані ви не знаходилися, стежте за своєю поведінкою. І навіть якщо вечірка – остання можливість відчути себе вільним, це ще не привід напиватися і вести себе неналежним чином,зраджуючи при цьому своїй майбутні дружині.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як правильно організувати парубочий вечір?