7 переваг шлюбу PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Після новорічних свят стало нудно, сумно і захотілося мати поруч дружину? Розпочинати новий рік з шлюбу – це абсолютно нормально. Ми навіть знаємо кілька аргументів, які демонструють всі плюси одруження.

1. Багато щастя

Австралійські вчені гарантують це. І називають рекордну цифру в 135% – саме на стільки, за їх даними, одружений чоловік щасливішим неодруженого. Самі вчені пояснюють це більш спокійним життям і турботою, яку щасливець періодично відчуває з боку своєї другої половини.

2. Висока зарплата

Університет Вірджинії на зв’язку: тамтешні дослідники підрахували, що одружені чоловіки заробляють на 22% більше своїх неодружених колег. Інше американське дослідження (респондентами якого, до речі, були офіцери флоту) показало: наявність дружини – вагомий аргумент для начальника, щоб просунути чоловіка вгору по службових сходах. Так що: хочете зробити кар’єру – терміново укладайте фіктивний шлюб.

3. Менше проблем

Міністерство юстиції США зібрало статистику по вуличним злочинам. І здивовано осіло на стілець: у неодружених чоловіків у чотири рази підвищується ймовірність стати жертвами вбивства, пограбування та згвалтування. На одружених вулична шпана чомусь не зазіхає.

4. Регулярний секс

У 2006 році британські дослідники провели опитування чоловіків з 38 країн. Дані скрізь одні й ті ж: одружені чоловіки у всьому світі обганяють неодружених за кількістю сексу. Про якість сексу британці замовчують, але ми знаємо: в умілих руках будь-яка жінка миттєво доходить до кондиції.

5. Життя без залежностей

Щасливий шлюб допомагає також оберегти вас від алкогольної і нікотинової залежності: Американський центр контролю та запобігання захворювань зробив саме такі висновки: чоловіки-алкоголіки та курці частіше всього опиняються неодруженими.

6. Менше шансів захворіти на рак

Ще один, цілком відчутний плюс шлюбу – розведені і неодружені чоловіки помирають від раку відповідно в 11 і 16 разів частіше одружених. Доведено норвезькими вченими в 2007 році. І взагалі, з тривалістю життя в живучих в законному шлюбі все добре – фахівці Каліфорнійського університету вивчали піддослідних чоловіків протягом восьми років. І зробили висновок, що неодружені чоловіки мали більшу можливість померти в цей період (приблизно 88%).

7. Немає проблем з серцем

Як з’ясовується, шлюб несе одні тільки плюси для здоров’я – але тільки щасливий шлюб. Вчені зі штату Юта (США) з’ясували, що люди, оженилися по любові, мали ідеальний рівень кров’яного тиску. І навпаки – гірші свідчення були у пар, нещасливих у шлюбі. Доходило навіть до того, що лікарі змушували особливо нездорових пацієнтів розлучитися, щоб від них хоч щось залишилося.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини 7 переваг шлюбу