Як холостяку тримати свій будинок чистим? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Так, житло холостяка видно відразу. Але ж чоловіки теж мріють, щоб в їхньому будинку панував порядок і затишок. Як забезпечити собі мінімум часу на прибирання та в той же час не пробиратися серед речей?

Для цього є звід нехитрих правил Холостяка:

В першу чергу, необхідно стежити за відсутністю пилозбірників у вашій квартирі. Усі дрібні предмети повинні бути сховані під скло. Тому – ніяких відкритих полиць для книг і колекцій дисків. Сувеніри, які дарують вам дівчата, краще замикати в шафу. А якщо ви хочите милуватися своїми перемогами – замкніть в стелаж зі скляними дверцятами.

Обов’язково протирайте пил щодня. Також можна використовувати чистячі засоби у флаконі з розпилювачем. Це значно заощаджує час прибирання. Плюс, такі засоби часто містять спеціальний комплекс речовин, що запобігає осіданню і прилипання нової пилу.

По-друге, приготуйтеся переглянути своє ставлення до процесу збирання. Вам необхідно проаналізувати, в яких місцях у вас відбувається найбільше скупчення речей і сміття. Саме ці зони ви будете прибирати частіше інших. Але головне, зрозумівши, де знаходяться ваші «слабкі» місця, ви зможете придумати спосіб позбутися від них. Наприклад, поставити закриту тумбочку або поруч розташувати сміттєву корзину – все залежить від ситуації.

По-третє, є золоте правило будь-якої господині – кожної речі має бути місці. Візьміть на озброєння цей принцип підтримки чистоти в будинку. Ви побачите, наскільки швидко вам вдасться знаходити втрачені речі в квартирі і в той час підтримувати порядок.

Ну і, мабуть, найважливіше зауваження – санвузол повинен сяяти! Будь-який гість, який прийде до вас у квартиру, побачивши брудну раковину і унітаз, відразу запише вас у невиправного нечупару.

Щоб тримати ванну і туалет в чистоті, достатньо кожен раз після прийняття ванни або душу прибирати за собою сліди перебування, а також змивати шар нальоту, що утворюється на поверхні ванни. Те ж саме стосується раковини і унітазу – регулярна і своєчасна чистка полегшує процес прибирання.

А тепер, запам’ятайте ще одне правило холостяка: вистачить їсти перед телевізором і за комп’ютером! Для цього існує кухня. І якщо готуєте собі вечерю, вимийте посуд відразу або купіть собі посудомийну машину. А раптом завтра відключать гарячу воду …

І, звичайно ж, ми знаємо, що ти гостинна людина, тому галасливі компанії в твоєму домі не рідкість. Візьми собі за правило – потрібно завжди забиратися після закінчення посиденьок в твоєму домі: пропилососити, помити підлоги, якщо необхідно, пораставлять все на свої місця і не залишати гори келихів, склянок і тарілок немитими. Адже набагато легше на наступний день з чистою совістю і чистою квартирою відходити від наслідків вчорашньої хоум-паті.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як холостяку тримати свій будинок чистим?