Як правильно носити підтяжки? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

З чим потрібно носити підтяжки, як правильно їх носити і що не потрібно робити, щоб не виглядати нерозумно?

Спочатку потрібно розібратися, що якщо штани трохи злітають, то для цієї мети існує чоловічий ремінь, якщо ж штани спочатку призначені висіти на підтяжках, то вони обов’язково повинні мати 2 гудзики розташовані ззаду для кріплення елементів підтяжок, на однаковій відстані від центрального шва штанів, і 4 гудзики спереду.

Коли підтяжки до штанів прикріплені правильно, то основна складка штанів виглядає легко і невимушено, в той час як передня складка продовжує зберігати свою строгу пропрасовану лінію.

Гудзики, розміщені дуже далеко від основної складки, можуть стати причиною слабко натягнутих чоловічих підтяжок на плечах, що призведе їх до постійного зісковзуванню, а коли підтяжки будуть злітати – це заподіє масу незручностей.

Вибираючи заздалегідь штани для підтяжок, потрібно враховувати їх форму та крій, потрібно розуміти, що штани повинні бути більш широкими в талії, щоб вони насправді звисали з плечей.

Спираючись на власні переваги й обраний стиль одягу, гудзики підтяжок необхідно носити на зовнішній або внутрішній стороні пояса. Деякий час тому, прийнятий суспільством стиль диктував те, щоб підтяжки були приховані від очей під одягом (піджаком або жилетом) та ні в якому разі не показувати їх на загальний огляд. Сьогодні ситуація докорінно змінилася і суворого визначення правильної шкарпетки підтяжок в чоловічому співтоваристві вже не існує.

Звичайно ж буде виглядати безглуздо, якщо ви разом з підтяжками вдягните ще й ремінь, і тим більше петлі для ременя повинні бути відсутніми на штанах, де пришиті спеціальні гудзики для підтяжок.

Деякі чоловіки одягаються в одні і ті ж штани, на які вішають ремінь, а потім міняють його на підтяжки, а поруч стирчать ремінні петлі – скоріше це безглуздо і є одним із стилів який суперечить прийнятим звичаям, і звичайно ж не відносяться до хорошого смаку їхнього власника .

У тому випадку, якщо ви вирішили надіти на штани підтяжки, то в ідеалі ваші штани повинні бути зшиті з великим запасом на талії.
Як вибирати чоловічі підтяжки?

На сьогоднішній день є великий вибір підтяжок для чоловіків, які виконані переважно з віскози, замість дорогого шовку. Підтяжки за останньою модою зроблені з 2-х або 2,8-сантиметрових однакових по довжині смужок. Якщо їх зробити трохи вужчими, то підтяжки почнуть скручуватися, якщо помочи стануть трохи ширше, то отримаєте незручний аксесуар на додачу.

Підтяжки, виконані з краваткового шовку, будуть зручними при носінні, але швидко вийдуть з ладу, тому що мають маленький термін служби.
При виборі підтяжок потрібно враховувати той момент, що малюнок обов’язково повинен бути витканий на поверхні, замість набитого, тільки витканий малюнок показує справжній чоловічий характер.

Підтяжки без зображених на їх смужках, чудово поєднуються з однотонним або смугастим модним галстуком. При правильно вибраному стилі помочи будуть гармоніювати з краваткою, або з чоловічою сорочкою або брюками.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як правильно носити підтяжки?