Які переваги надає правильна постава? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Дорослі весь час роблять дітям зауваження з приводу їх постави, і, як виявляється, не даремно. Згідно з новими даними, гордовита, пряма постава робить людину витривалішою, знижуючи чутливість до болю.

Ви відчуваєте фізичні або емоційні страждання? Вище ніс! Учені з Канади і США стверджують, що звичка ходити з прямою спиною і гордо піднятою головою змушує людину відчувати себе більш сильним і допомагає йому справлятися з різними труднощами, включаючи фізичний біль. Як показали експерименти, гордовита постава дозволяє терпіти біль довше, ніж нейтральна або смиренна.

Більшість людей, що піддаються больовому впливу, згортаються в калачик, однак така позиція лише посилює страждання. Зіщулена людина не відчуває контролю над ситуацією і над собою, від чого біль стає ще більш нестерпнимною. Якщо вам боляче, постарайтеся сидіти або стояти з прямою спиною, вигнувши груди вперед і подовживши тіло. Таке становище вселяє впевненість і допомагає перетерпіти біль.

Згідно попереднім дослідженням, гордовита постава підвищує рівень тестостерону, який пов’язують з підвищеною толерантністю до болю, і знижує рівень кортизола, отчого неприємні відчуття доставляють менше стресу. Також, вчені вважають, що подібним чином можна боротися не тільки з фізичним, але і з емоційної болем.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Які переваги надає правильна постава?