Які фрази можуть знищити ваші стосунки? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Ми часто не зі злого наміру вживаємо фрази, що провокують конфлікт – вчені називають їх фразами конфліктогенності. Щоб зберегти мир в сім’ї і на роботі, психологи рекомендують заміняти їх більш нейтральними. Ніколи не вимовляєте наступні 9 фраз!

1. «Це не входить в мої обов’язки», «Мені за це не платять». Найпоширеніші відмовки від роботи. У 99% випадків вони викликають роздратування у керівника і показують йому ваше байдужість. Тому набагато краще відповісти: «У мене на сьогодні багато завдань. Яке з них мені варто зробити першим? ».

2. «У мене немає часу з вами розмовляти», «Я зайнятий». Такі відповіді – ознака поганого виховання. Етично буде сказати «Приношу свої вибачення, але у нас зараз починається термінова нарада, і мені вже пора йти. Давайте зателефонуємо й обговоримо вашу проблему в наступний раз »або« Давайте обговоримо це через годину: я якраз закінчую одну справу ».

3. «Можливо, це звучить нерозумно, але …» Подібне «вступ» спочатку ставить під сумнів обгрунтованість всього того, що ви збираєтеся сказати. Забороніть собі виголошувати цю фразу.

4. «Не ображайтеся, але …» Це звучить як попередження про те, що далі послідує щось неприємне. Таким чином ви самі даєте установку, щоб ваш співрозмовник сприйняв вашу мову саме як образливу. Тому, як тільки ви відчуєте, що ця фраза ось-ось зірветься з ваших вуст, – змініть тему розмови.

5. Як же ти поправилась! »Або навіть« Ой, як ти схудла! »Вага – педантична тема для багатьох. Люди нелегко приймають зміни, які відбуваються з їх тілом, тому подібні коментарі можуть здорово зіпсувати їх настрій. Замість цього краще сказати: «Ти виглядаєш приголомшливо!»

6. «У вашому віці ви добре виглядаєте» Ця фраза звучить, як нагадування про вік, і може бути витлумачена так: «У порівнянні з іншими старими ви виглядаєте більш-менш стерпно». Скажіть просто: «Ви виглядаєте чудово».

7. «Ти в своєму репертуарі» Намагайтеся не навішувати ярликів. Замість конфліктних фраз можна сказати: «Я засмучена тим, що ти знову залишив посуд в раковині. Що ми можемо зробити, щоб так більше не було? ». Завдяки вживання займенника «я» ви акцентуєте увагу на те, як ви себе почуваєте, а не на тому, що ваш партнер поганий. Це стане для нього стимулом усунути турбує вас проблему.

8. «Якби ти дійсно любив (-а) мене, ти б …» Промовляючи цю фразу, ви не просто маніпулюєте партнером, але й даєте йому знати, що його ставлення до вас вас не влаштовує. Навряд чи це сприятиме міцному зв’язку між вами. Краще скажіть так: «Я відчував (-а) б себе краще, якщо б ми могли …». Кращий спосіб зберегти продуктивні відносини – просто пояснити, чому ви засмучені, а потім запропонувати рішення.

9. «Ти була занадто гарна для нього», «Я радий, що ти позбавився від неї» Навіть якщо ви намагаєтеся втішити когось після розриву з партнером, він може сприйняти цю фразу як образу його смаку і свідоцтво невміння розбиратися в людях.

Використовуйте замість цього: «Він багато втратив» – це точно сприймуть правильно


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Які фрази можуть знищити ваші стосунки?