Як правильно вибрати ремінь? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Одним із нечисленних аксесуарів, які постійно присутні в гардеробі чоловіка, є ремінь. Виявляється, вибрати чоловічий ремінь – ціла наука. Дана смужка шкіри найчастіше служить не тільки для того, що б утримувати штани на своєму законному місці, але і доповнює ваш образ, роблячи його завершеним і злагодженим. А як вірили стародавні люди, пояс – прообраз сучасного ременя – захищав господаря від злого слова або лихого ока. А стародавні воїни користувалися своїми широкими ременями для захисту свого живота. За правилами сучасного етикету ремінь обов’язково повинен бути присутнім на ваших штанах. Він є обов’язковим аксесуаром у гардеробі чоловіка. Слід зазначити, що якщо ви любите носити підтяжки, то ремінь буде абсолютно недоречний у вашому гардеробі. І, навпаки, користуючись ременем, підтяжки одягати не слід. Як вибрати чоловічий ремінь і не промахнутися, а залишитися задоволеним своєю покупкою?

1. Визначтеся, з чим ви носитимете новий ремінь. Сучасні ремені діляться на два основних види: casual і класичний. Ремінь casual до строгого ділового костюма не одягнеш. Так що при підборі ременя дотримуйте єдність стилю.
2. Бажано, щоб ремінь поєднувався з ремінцем від годин, а пряжка ременя відповідала циферблату.

3. У класичного ременя пряжка обов’язково повинна бути простою, без зайвих логотипів, каменів.

4. Вибирати чоловічий шкіряний ремінь слід не до костюма або брюк, а до взуття. Верхи елегантності буде правильно підібраний і поєднується з взуттям ремінь не тільки за кольором, але і за фактурою.

5. Занадто дорогою пояс вимагає і такого ж костюма. В іншому випадку він буде виглядати недоречно.

6. Ремінь повинен бути в ширину не менше чотирьох-п’яти сантиметрів. Саме такі ремені рекомендуються для чоловіків. Більш вузькі ремені можуть дозволити собі підлітки і молоді люди, не старше 20 років.

7. Довжина ременя також важливий пункт. Дуже важливо, щоб ремінь охоплював вас з невеликим запасом, але не більше 20 сантиметрів. Якщо ж ремінь який вам сподобвся занадто довгий, його обов’язково потрібно вкоротити. Причому робити це потрібно відразу ж після покупки.

8. Якщо чоловічий ремінь вибраний правильно, відповідаючи розміром, то застібатися він повинен в один із середніх отворів. Купуючи ремінь, обов’язково зверніть увагу на запасні дірочки. Краще, якщо у вас залишиться хоча б 1-2 дірочки в запасі.

9. До речі, вибираючи чоловічий ремінь в салоні або фірмовому магазині, ви можете відразу ж зробити додаткові отвори. Ні в якому разі не робіть цього самостійно в домашніх умовах. Таким чином ви зменшуєте термін служби нового ременя.

10. Сучасні ремені можуть виготовлятися як зі шкіри, так і з кожзамінників і міцних тканин. Не чекайте від ременя, зробленого не зі шкіри, довгої служби.

http://www.menslife.com


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як правильно вибрати ремінь?