Яку краватку краще одягнути? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Головне чоловіче запитання сезону: як носити краватки кожен день і не виглядати занудою? Рекомендація від дизайнерів проста: заховайте торішні краватки подалі в шафу і вирушайте на модне полювання. Аксесуар, що навіває нудьгу, сьогодні може стати помітніше маскарадного костюма.

Парижанин

Важливо не «що», важливо «як» – не втомлюються повторювати стилісти. Особливо якщо мова йде про модні краватки 2012. Шовкова краватка двох конкуруючих відтінків, зав’язана як шарф, розповість про ваше тонке відчуття гумору і стилю. У Alexander McQueen малюнок краватки повторює принт на сорочці. Ця умова необов’язкова, але дуже ефектна. Для образу парижанина бажано, щоб рукава сорочки були демократично загорнуті, а під сорочкою вгадувалася футболка підходящого відтінку.

Інтелектуал

Модні краватки 2012 рясніють складносурядними візерунками. Геометричні фігури, шахова клітка, неправильні орнаменти видають схильність до нестандартного мислення, а це, як показав доктор Хаус, подобається всім. Псевдоскучний чорно-білий принт з «офісного» перетворюється на цікавий і супермодний. Модний дім Versace, відомий своїм нестримним епатажем, показав, як носити краватку-зебру: з сірим піджаком, білою сорочкою і гідністю.

Крім того, головний дизайнер марки, Донателла Версаче, створила краватку для ледарів. Контрастний комір сорочки в застебнутому вигляді утворює елегантний краватку-обманку. Оригінальна і розкішна ідея – в стилі будинку.

Знаменитість

Свій творчий шик краватка-метелик придбала після постановки опери Дж. Пуччіні «Мадам Баттерфляй». Всі музиканти оркестру наділи метелики – це було елегантним посиланням на назву і сюжет опери. Більшість сучасних метеликів не пов’язують навколо шиї, як того вимагає хороший тон, а застібають. Але дизайнери закликають не економити час, якщо мова йде про «творчу краватку». Ще одна важлива рекомендація: не надягайте метелика кожен день (навіщо вам репутація піжона?). Пов’язуйте «творчу краватку» в особливих випадках – тоді кожен ваш вихід у світ стане модною подією. Пара слів про колір: класичні чорні і білі метелики залиште оперним зіркам і женихам (виняток: дрес-код white tie). Кольори модних краваток-метеликів 2012 є: задерикуватий зелений, романтичний фіалковий, дорогий синій.

Супергерой на відпочинку

Розв’язаний шовкова краватка – ось новий символ мужньої розкоші. Цей образ придумав витівник Жан-Поль Готьє. Його герої – улюблені персонажі всіх великих хлопчиків: Джеймс Бонд і Ален Делон, відпочиваючі від важкого, але успішного дня. Обов’язкові умови для входження в образ: чорний колір краватки і його скромне атласне сяйво на тлі білосніжної сорочки. Довгонога красуня в сукні з божевільним декольте під руку вітається з нашим героєм.

Модник

Краватка-шнурок найчастіше купують своїм супутникам дами. Самі чоловіки вважають шнурки аксесуаром хіпстера і ігнорують їх. Незаслужений байкот! При правильному підході вузькі краватки працюють як регулярні тренування: підтягують фігуру, покращують поставу і роблять образ більш енергійним. Класичний варіант: чорний шнурок з білою сорочкою – найвдаліший, як показала низка експериментів. Ще один цікавий колір краватки – коричнево-сірий з фіолетовим мерехтінням, як у Dolce & Gabbana.

http://www.menslife.com

 


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Яку краватку краще одягнути?