Про що не варто говорити на першому побаченні? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Дуже часто перше побачення може виявитися останнім. І статися це може через те, що двоє не знайшли спільну мову.

1. Колишні дівчата. Якщо ти будеш добре відгукуватися про своїх колишніх, то твоя нова подружка може подумати, що вони тобі ще небайдужі. Якщо ж ти будеш не дуже упереджено говорити про них, то даси зрозуміти, що ти злопам’ятний чоловік. Ідеальним варіантом буде всю свою увагу сконцентрувати на об’єкті, який сидить перед тобою і на якийсь час забути про минуле.

2. Проблеми зі здоров’ям. Радимо тобі тримати свою історію хвороби при собі. Обговорювати теми пов’язані з чужим здоров’ям нудно. Мало якій дівчині буде приємно і цікаво говорити про твої проблеми з нетравлення шлунка або синдромі подразненого кишечника. Але що стосується якихось дуже серйозних захворювань, то про це краще розповісти не пізніше третього побачення.

3. Фінансове становище. Незважаючи на те є у тебе є достатня кількість грошей або із цим у тебе внатяжку, не варто торкатися цієї теми на першому побаченні. Це просто непристойно. Тим більше, впевнені, що ти не хочеш, щоб дама вибрала твої гроші, а не тебе.

4. Релігія і політика. Заводячи розмови, що стосуються релігійних і політичних поглядів, є ймовірність, що ваш вечір закінчиться, як мінімум розбіжністю з цього приводу, як максимум – це буде перша й остання ваша зустріч. Наша порада – не чіпати ці теми на першому побаченні.

http://www.menslife.com


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Про що не варто говорити на першому побаченні?