Гороскоп на 2013 рік Близнюки PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Для близнюків 2013 буде дуже продуктивним в робочому і розумовому плані. Планети будуть розташовуватися так, що близнюки зможуть почати свою справу без всяких перешкод і будуть цьому лише вподобу. Важливо в рік змії розірвати непотрібну зв’язок з минулим і бути відкритим для свого світлого майбутнього.

У фінансовому плані рік для близнюків очікується незвичайний. Не завжди нові можливості будуть знаходити своє втілення у фінансовому плані. Доведеться попрацювати лише на одному ентузіазмі. Але навіть своїм розумом можна заробити гроші. Уважно ставтеся до витрат, бережіть всі зайві гроші. Вони можуть вам знадобитися до середини літа.

У рік змії свій вплив на знаки зодіаку почне надавати хитрий Сатурн, який цього разу розташуватися у фінансовому секторі неба. Він вимагатиме від близнюків уважності та обережності. Якщо ви вирішите вирушити в якусь авантюру, то варто її для початку продумати більш детально і при найменшій негаразди відмовитися від неї. Ризикувати не варто, тому що змія не любить дуже марнотратних людей. Завдяки своєму розуму ви зможете уникнути зайвих втрат і успішно провести операції з фінансами. Весь передбачуваний ризик від використання фінансів повинен бути ретельно продуманим і розумним, особливо це стосується операцій з цінностями. Вдалі в новому році будуть операції з нерухомістю.

Батьки будуть грати не останню роль у відносинах між подружжям. Зв’язок з ними значно зміцниться, і допоможе вирішити ряд подружніх проблем. Не відкидайте родичів і не віддаляйте їх від себе, навіть якщо вони почнуть лізти у вашу сімейне життя. Почалися навесні нові романтичні відносини можуть перерости в щось більше, але до осені ще нічого толком не буде ясно. Найбільш проблемними місяцями в рік змії будуть березень, травень і червень. У ці місяці близнюки будуть вести себе не послідовно, піддаватися миттєвим благам, а втрачати набагато більше. Через нерішучість вони можуть втратити кохану людину, він сам від них відвернеться. Влітку з’явиться можливість зміцнити стосунки узами шлюбу, і зробити свого улюбленого частиною свого життя. На початку осені Юпітер перейде в знак діви, а знак Діви – відповідає за любовні відносини. Гороскоп на 2013 рік близнюки говорить про те, що пристрасть розгориться з новою силою і все остаточно вирішиться.

У близнюків намічається незвичайний рік. Під впливом знака змії, а також планет Юпітера і Урана у багатьох творчих близнюків зросте натхнення до створення нових шедеврів.

Не менш важливим на протязі всього року буде забезпечення комфортного перебування, де б то не було. На роботі і вдома близнюки захочуть весь час відчувати себе королями ситуації, щоб їх нічого не відволікало і не завдавало неспокою. Близнюки захочуть поза робочим часом більше витрачати свого особистого часу на задоволення, на позитивні емоції, на розваги. І вони будуть праві, так як рік буде сприяти новим позитивним емоціям. Головне – вчасно повертатися до роботи.

У рік змії близнюки як ніколи отримають підтримку сім’ї, друзів, партнерів, у всіх своїх починаннях. Близнюки будуть налаштовані романтично в плині теплої пори року. Тому успіх у любовних справах їм буде забезпечений. Трохи затьмарить любовні і романтичні переживання недовіру до своєї другої половинки. Не варто залишати проблеми на самоплив, весь час вирішуйте склалися непорозуміння на місці. У усталених пар не повинно бути одне від одного ніяких секретів. Якщо ви тільки починаєте нові відносини, то не поспішайте. Швидкий розвиток подій в любовній сфері не приведе ні до чого хорошого. Гороскоп на 2013 рік близнюки увазі благополучніші відносини тільки при спокійно неквапливою обстановці. Найвдаліші місяці для любові – це березень і червень.

У близнюків в другій половині року намічаються незвичайні переживання і гострі відчуття. У серпні представитися можливість відпочити на незабутньому курорті з малознайомою людиною. Чи варто його боятися – вирішуйте самі, адже іноді зовсім не важливо, з ким проводити час. Зірки говорять, що ви знайдете масу розваг в новому році, вражень буде стільки, що вистачить на шматочок 2014 року. Рік сприятливий для навколосвітніх подорожей, а також для круїзів, експедицій, досліджень, поїздок в екзотичні країни.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Гороскоп на 2013 рік Близнюки