Гороскоп на 2013 рік Рак PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Гороскоп на 2013 рік Рак обіцяє діловим людям бурхливу робочу діяльність на протязі всього року. Найбільш плідними місяцями будуть березень і травень, але саме в ці місяці не виключені проблеми юридичного характеру, які принесуть лише хвилювання і тривоги. У раків, службовців на великих підприємствах виникнуть непередбачені проблеми, перевірки, що доставляють багато клопоту. Деякі будуть подумувати про зміну робочого місця. Але пошук нової роботи може зайняти деякий час, тому, перш ніж кидати одну роботу, слід подумати про пошук іншої. Неприємності можуть статися з раком, починаючи з кінця лютого або початку березня, а також у вересні та жовтні. До кінця вересня багато проблем знайдуть своє логічне завершення, ракам доведеться розлучитися з деякими зі своїх ділових партнерів, що буде для них на краще. Не варто переживати з цього приводу, в кінці кінців ви побачите через якийсь час справжні наміри своїх ділових співробітників.

Багатьом ракам чекає переїзд на нове місце проживання ближче до кінця року, можливо, багато хто про це просто мріяли кілька років або місяців. Їх мрія, нарешті здійснитися. Швидше за все раки переїдуть в іншу область або навіть країну з одного боку. А з іншого – до своєї другої половинки. Родичам раку таке не сподобається, так як вони захочуть залишити раків поблизу себе. Можливо, хтось із родичів захворіє або буде потребувати підтримки раків, тому, перш ніж переїжджати, подумайте кілька разів, чи варто це робити, зважте всі за і проти такого рішення.

В наступаючий рік змії ракам слід більш уважно ставитися до свого здоров’я. Раптово можуть спалахнути старі або приглушені захворювання, або початися нові. Особливо небезпечні для здоров’я, як говорить гороскоп на 2013 рік рак, лютий і березень. Зірки рекомендують ракам бути обережніше за кермом і в дальніх поїздках.

Тим, хто був далекий від сімейного щастя, належить з легкістю зав’язувати нові знайомства, випробувати почуття хвилювання на першому побаченні, залицяльників буде багато, можете вибирати з них того, до кого буде розташовано ваше серце. Як це визначити? Подумайте, чи буде вам зручно з черговим кандидатом в чоловіки жити, прокидатися в одному ліжку. А головне, чи хочете ви цього? Хитрі планети на початку весни распложаться не найкращим чином, можливі аферние і пикаперского знайомства, яких слід уникати. Почитайте уважніше жіночі журнали про те, як розпізнати таку людину.

У любовному плані гороскоп на 2013 рік рак обіцяє зустріч у новому році справжньої і довгої любові, можливо, на все життя. Раки уявити, що зможуть зустріти свою долю в натовпі народу. Але це не так. Випадкових зустрічей не буває. Тим більше, що раки чекають певної людини, але з підбором таких якостей людей може і не бути. Не ходіть далеко за своєю любов’ю, придивіться, може новий сусід самотній і не хоче бути в свята один? А може це ваш колега по роботі залишає іноді вам маленький букетик квітів? Іноді можна проіскав все життя свій ідеал і не знайти його. Хоча можна проходити повз своєї долі багато разів і не помічати її. Подумайте для початку, які допустимі недоліки ви прийміть у своїй половинці, які шкідливі звички змусять вас змиритися, а потім вже кидайтеся в пошук на основі своїх розрахунків. Ракам потрібно в новому році лише зробити зусилля, максимально об’єктивно оцінити свого партнера, і щастя буде поруч з вами. Сприятлива любовна обстановка не пройде повз вас. Астрологічна обстановка на самому початку року сприятиме цьому. Зірки підкажуть вам, що вашій щасливою долею може стати людина, що приїхав здалеку. Крім того, в любовному гороскопі раків сказано, що разом з коханим до них прийде матеріальний достаток.

На початку літа не варто приймати необдуманих рішень. Навіть якщо для вас не настільки важливий союз або шлюб, то не варто робити так, щоб він розпався саме в цей період. Можливо, час дасть вам по-іншому подивитися на речі і повністю змінити своє рішення і ставлення до ситуації. А пізніше розставання дасть вам менше хворобливе розставання. Якщо ви щасливі, то вам нема чого бояться охолодження ваших відносин. Тим більше, що до кінця року можливо пропозицію руки і серця. Небесні світила дадуть вам потужний стимул для огорожі від неприємних емоцій. Це світить люблячим подружжю і піклуються один про одного парам.

Пристрасті в початку осені трохи поулягутся. Ракам можна буде нарешті взяти заслужену відпустку і насолодитися знову почався медовим місяцем. А можна повністю змінити обстановку і відправитися в ресторан або затишне містечко тільки вдвох. Звичайно, ваші близькі родичі і друзі можуть бути проти вашого примирення з вашою другою половинкою. Але вирішити повинні ви, хочете ви бути зі своїм коханим або вам більше дороги друзі. У багатьох випадках не варто слухати необдуманих рад.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Гороскоп на 2013 рік Рак