Гороскоп на 2013 рік Лев PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Весь 2013 для лева пройде в турботах про власне благополуччя. Він буде ризикувати і неодмінно залишиться у виграші. А по-іншому і бути не може, адже його ж не називають царем звірів. Гороскоп на 2013 рік лев обіцяє удачу і комфортне перебування.

З фінансами у левів не буде жодних проблем. Багато леви зуміють підняти свій дохід на новий рівень, а інші просто значно його збільшать. Пропорційно цьому додадуться нові витрати. Витрати будуть носити творчий характер, леви будуть відчувати себе сильними оптимістами. Одні леви будуть витрачати кошти на утримання рідних чи друзів, а інші зуміють вкласти великі суми у великий бізнес. Деякі зуміють купити необхідну річ для дому. Швидше за все це буде якась велика покупка, може бути навіть нерухомість. Романтичні леви облаштують свій побут в красивому ключі, накупивши на велику суму різних штучок для дому. Хтось зуміє придбати нерухомість в іншій області і навіть переїхати туди жити на постійне місце проживання.

Проблеми очікують левів в особистому житті, стосунки можуть зійти нанівець або стати повсякденними, що не дуже сподобається левам. Можливо ваш партнер тяжіє до більшого, ніж ви можете йому дати, але при цьому ніяк це не показувати. Такий підхід характерний для водоліїв, дів і баранів. Якщо ваш партнер по любові відноситься саме до одного з таких знаків, то варто переглянути з ним стосунки і вирішити, можливо, вам доведеться розлучитися. Але якщо ви вирішите покінчити зі старою прихильністю, то швидше за все після неї зустрінете свою справжню любов і майбутнього чоловіка. Гороскоп на 2013 рік лев підказує, що багатьом левам пора вже обзавестися власною сім’єю.

Гороскоп на 2013 рік лев принесе сімейним парам через планету Юпітера якраз те, про що вони довго мріяли. Якщо ж усталені пари вирішать розстатися цього літа або восени, то відносини між ними зберігатися теплими і дружніми. Але все ж багато леви зуміють зберегти свій шлюб, відмовившись від деяких звичок, дратівливих партнерів. Можливо, ті половинки особистому житті левів, які їм колись змінили знайдуть в себе сили про це зізнатися і будуть прощені. Але будьте обережні: зрадивши вас одного разу, ваша любов легко поступитися з вами вдруге.

Сімейні пари зможуть, нарешті, здійснити свою давню мрію, можливо про яку вони мріяли багато часу з початку року. Юпітер на початку року буде перебувати в сприятливому секторі неба, тому пари, що знаходяться на межі розриву зможуть зберегти свої відносини в позитивному ключі. А ті, хто зустрічається вже більше року і зміг пронести свою любов в цілості, отримають довгоочікуваний подарунок під кінець 2013 року у вигляді дитятка. Для них це стане справжнім винагородою.

Багато леви знайдуть у собі сили змінити роботу не за професією. Але з іншого боку, ваші родичі буквально навантажать вас своїми проблемами. На вас звалиться цілий вантаж нових і важких проблем. Особливо зажадають уваги літні члени родини і діти. Ваша незалежність ні до чого не приведе. Будьте активними, намагайтеся всім і відразу догодити, поводьтеся природно, що б ніхто до вас не чіплявся за те, що ви щось не встигаєте робити. Тоді все буде добре.

Період зими 2013 зажадає від вас здібностей відрізняти справжніх людей від брехунів, з якими не варто мати справу. В принципі, в робочому або особистому плані вони не будуть викликати у вас побоювань, але при першій же можливості сіллю вас ворогам чи розкриють страшну таємницю, довірену тільки їм випадково.

Важливо знати, кому з людей ви повинні допомагати, а кому не варто. Деякі можуть скористатися вашою добротою і роздобути допомогу в корисливих цілях. Не бійтеся сказати людині «ні». Потрібно навчитися робити це м’яко й невимушено. Це і буде вашим основним завданням року змії.

Основний напрямок року змії для левів – це реалізація у фінансовому і професійному планах. Важливо віддавати якомога більше любові, дякувати за те, що вам дають інші. Психологічно важливо позбутися емоцій і від прихильності до деяких речей. Слід скрізь навести порядок: у думках, почуттях, на своєму робочому місці, у своїй кімнаті. Викиньте без жалю весь непотрібний мотлох. До вас увірветься новий, незвіданий потік енергії, який не дасть вам нудьгувати. Все, що потрібно буде для будинку й роботи, ви зможете легко виконати. В цілому гороскоп на 2013 рік лев складеться вдало для починань власної справи, удосконалення напрямків.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Гороскоп на 2013 рік Лев