Гороскоп на 2013 рік Терези PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Новий гороскоп 2013 змії може не дуже вдало скластися для представників знаку ваг. Щоб встояти знадобитися незвичайне терпіння і тверда віра в свою удачу. Не варто зневірятися, якщо перша половина року буде вкрай невдалою, а головні козирі будуть у ваших ворогів чи друзів. Буквально з липня 2013 гороскоп на 2013 рік ваги пророкує наступ великомасштабної удачі у всіх справах ваг.

Тим вагам, які мають міцні зв’язки з іногородніми співробітниками та колегами, зіткнутися з дещо незвичною позицією колег. Вони швидше за все, пред’являть вагам такі вимоги, які будуть утискати їх інтереси, або взагалі можуть відмовитися від співпраці з вами, але оптом про це пошкодують. Можливо, у когось буде службовий роман з людиною з вашої фірми, який видасть всі ваші секрети і поставить під загрозу існування підприємства. Не варто мати справу з такими партнерами, зірки говорять, що ви знайдете набагато кращих. Гороскоп на 2013 рік ваги будуть у плині практично всієї весни вести переговори з співробітниками з далеких країн. І що дивно, ви досягнете великих результатів. У вас замовлять велику партію товару вашого виробництва на найвигідніших умовах. Це буде початок світлої смуги у вашому житті і в житті вашого бізнесу.

Вороги і конкуренти будуть весь час напоготові. Варто побоюватися їх в першій половині березня, а також в середині травня, коли вони можливо, знайдуть ваше слабке місце і спробують усунути ваш бізнес. Але не думайте, що це їм легко вдасться. Вони будуть знати лише малу частину ваших секретів. Проаналізуйте, хто з працівників здатний вас зрадити, і потопити ваш бізнес, кому так не дорого його робоче місце.

У вересні-місяці планета Юпітер перейде в знак ваг і почне забезпечувати їх енергією для кипучої діяльності, а також для активного ведення справ. Ваги відразу ж відчують полегшення – проблеми з друзями вирішаться самі собою, на горизонті з’явиться ряд нових здібностей і можливостей для кар’єрного зростання, а також великі перспективи познайомитися з потрібними вам для бізнесу і для родини людьми. Старі проблеми врегульовуються, відкриється безліч нових здібностей. Терезам можна буде починати відзначати свою перемогу після успішно проведеного літа й початку осені. Тепер чорна і неприємна смуга вас покинуть. Але остерігайтеся своїх ворогів, можливо навіть хтось із друзів перейде на їхній бік.

Гороскоп на 2013 рік ваги радить вагам уважніше ставиться до фінансів, нестійке фінансове становище може створити проблеми у вашій родині. Хтось запропонує вам взяти кредит або позику, але не варто йти на поводу і кидатися на перше запропоноване положення. Проаналізуйте свої доходи і подумайте, чи в змозі ви будете погасити борг. Не зв’язуйтеся з людиною, якщо він здається вам сумнівною. У ваг з’явиться надія на отримання спонсорської допомоги, а також допомоги друзів і рідних. Не відмовляйтеся приймати її, зовсім скоро зірки пророкують вам надходження нового джерела доходів, про який ви навіть не підозрювали.

Що стосується здоров’я, то гороскоп терезів говорить, що в першій половині року можливі деякі проблеми. Швидше за все, це будуть простудні або вірусні інфекції, у деяких літніх ваг загостряться старі хронічні захворювання, які вони вперто заглушали. Ослабленим вагам слід провести профілактику перед настанням сезону простуд.

Якщо проблеми зі здоров’ям виникнуть у молодих ваг, то їм слід кинути свої шкідливі звички і зайнятися по-справжньому спортивним способом життя. Адже на біговій доріжці або в спортзалі зірки пророкують зустріти їм свою долю. Так вони вб’ють двох зайців одночасно.

2013 не принесе вагам відчутних змін в житті, але обіцяє стабільність в справах і відносинах, зустріч нової і єдиної любові самотнім вагам, зміцнення сімейних відносин в уже сформованих і усталених шлюбах. Спритність та кмітливість ваг, що з’явилася завдяки впливу змії, допоможе їм у важких життєвих ситуаціях і зміцнить їх внутрішньо.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Гороскоп на 2013 рік Терези