Гороскоп на 2013 рік Скорпіон PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Гороскоп на 2013 рік скорпіон говорить про те, що, з одного боку у нього з’являться абсолютно нові друзі, а також покровителі, а з іншого боку їх давні мрії, здається, негайно втіляться в життя. Наступаючий рік водяній змії характеризується суцільними протиріччями. Крім того, відносини з оточуючими виявляться нестійкими, непотрібними вам, ненадійними, і в самий потрібний момент доведеться залишитися одній і розраховувати тільки на свою допомогу. Дивні фінансові справи, прорахунки можуть стати причиною багатьох сварок і серйозних конфліктів.

Рік буде складатися непросто і у фінансовому відношенні. Сімейні проблеми і непрості стосунки з оточуючими лише погіршать ситуацію. Багатьом скорпіонам зірки радять не бути марнотратними, робити запасні заощадження в банках, правильно витрачати гроші, не розтрачуватимуться на дрібниці. Нехай економія стане вашим другом, хоча б у цей непростий рік. Змія любить тих, хто береже власне час і гроші. Гороскоп на 2013 рік скорпіон часом каже, що не потрібно позичати гроші друзям, тому що швидше за все вони їх втратять і не зможуть вам повернути в строк. Не варто йти поручителем за когось із друзів або родичів, якщо ви звичайно не хочете виплачувати за них більшу частину суми.

У тих подружжя, яких складаються не самі приємні стосунки, можливо відбудеться розрив або розлучення на початку весни. Запеклі сопор про розділ майна, дітях, витратять нерви скорпіонів. Не варто пускатися в істерики і зриви, важливо обговорити все як є. Не йдіть від складної ситуації – вона зробить вас сильніше, і ви в майбутньому вже зможете вибрати більш гідного людини.

Гороскоп на 2013 рік скорпіон пророкує закоханим мінливі відносини. Ваша друга половинка буде змінювати свої бажання і переваги щодо стилю одягу, їжі, прогулянок, розваг і т.д. вам така позиція не буде подобатися і на цьому тлі буду виникати постійні сварки та конфлікти. Скорпіони можуть опинитися на межі нервового зриву. Все повернеться на свої місця ближче до літа, але спочатку осені вас чекає новий життєвий поворот, в якому ви закрутити, і вас виб’є з колії.

Ви народилися під знаком скорпіона, а значить, енергії вам не позичати. У житті і особливо, в такий рік змії ви повинні себе вести гранично просто і дієво. Спритність та кмітливість скорпіонів допоможе вийти з декількох складних ситуацій, що склалися на початку весни і літа. На початку червня скорпіони зможуть зірвати великий куш і отримати непогані гроші за скоєне. Стабільний дохід у другій половині року їм просто забезпечений. Не варто думати, що успіх відвернеться від вас, все тільки починається. Не варто вірити деяким зі своїх друзів, навіть тим, кого ви вважаєте відданим і вірним другом. Швидше за все він-то вас перший і зрадить, або змінить вам з вашим улюбленим людиною. Зірки радять також здійснювати обережність по відношенню до ділової співпраці з далекими родичами і друзями. Зрада чи зрада, перехід на бік суперників цілком можливий у вересні та жовтні 2013 року. Гороскоп на 2013 рік скорпіон не обіцяє величезних звершень та змін у 2013 році. Але чекайте нових вражень і емоцій на протязі всього року змії.

Гороскоп на 2013 рік скорпіон буде залишати завжди тверезий розум у скорпіонів. У 2013 році вас чекають кілька зізнань у коханні, від самих несподіваних шанувальників. Це стосується не тільки жінок, але й чоловіків, адже сьогодні стало можна признаватися в коханні чоловікові першою. Не варто відразу відкидати пропозицію по причині того, що ви чоловік і повинні діяти завжди першим. Придивіться уважніше до дівчини, яка жадає вашої уваги, бути може – вона вам давно подобається, тільки ви не знали способу підійти до неї? Ваш духовний капітал значно поповниться після зустрічі з такою дівчиною, а може бути, в недалекому майбутньому ви зіграєте весілля. Рік змії пророкує скорпіонам вдале заміжжя. Самотні люди нарешті зможуть знайти свій ідеал – адже не дарма ж в попередні роки вони були так вимогливі до пошуку свого ідеалу. Великі справи чекають вчителів, льотчиків і медпрацівників, так як деякі з них зможуть зважитися кардинально змінити професію і піти вчитися знову. Протягом року намагайтеся не покладатися на думку друзів і рідних, особливо, якщо вважаєте, що правильно робите. Необережний рада, наведений в дію, може значно ускладнити ситуацію і привести до непотрібних проблем.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Гороскоп на 2013 рік Скорпіон