Гороскоп на 2013 рік Стрілець PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Гороскоп на 2013 рік стрілець насамперед радить стрільцям не загрузнути в рутині святкових днів. Все одно стрільці опиняться у виграші. Взаємини в особистому та діловому житті будуть ускладнюватися в період з початку березня і до середини червня. У цей час не варто щось різко змінювати, розривати відносини. Краще спокійно перечекати момент, вичекати той час, коли він вирішиться сам собою. До початку вересня відносини підуть на лад, спочатку вас здивують ділові партнери. Вам надійде пропозиція, від якого не можна буде відмовитися, так як воно буде дуже вигідним і привабливим. Потім біла смуга почне проявлятися і в особистих відносинах. Ваша друга половинка виявить бажання куди-небудь відправитися удвох, з’їздити відпочити. Постарайтеся вирішити на роботі свої проблеми, знайдіть собі заміну на час і обов’язково прийміть пропозицію вашої другої половинки. Іноді, нам здається, що ми сповнені сил і енергії, але такий період у стрільців буває лише тоді, коли удача в справах супроводжує їм всюди. Стрільці здивуються проведеним активному відпочинку і відчують, що вони дійсно втомилися.

Особисте життя стрільців несе в рік змії великі зміни. Самотні стрільці зможуть відшукати своє щастя прямо на початку року. Ті, хто зустрічається вирішуватися на більш відповідальний крок і одружаться. Але якщо стосунки пари значно затягнулися, то змія буде сприяти їх розставання. Оптимістичний початок року дасть свої проблеми ближче до травня, а в середині червня з’явиться вже цілий ряд серйозних проблем, з яких потрібно виходити переможцем і діяти, слухаючи своє серце. Близькі друзі та рідні зіграють в цих проблемах не найкращу роль. Можливо, ви відчуєте зрада кращої подруги і свого хлопця. Що вам буде дуже прикро. Не впадайте в крайнощі у веденні відносин. Стосунки можуть дати тріщину в травні і червні 2013 року. Вам доведеться засумніватися у щирості слів, які вимовляються партнером. Згодом, ви опинитеся мають рацію. Якщо ваш потужний енергетичний потенціал знайде своє втілення на роботі, то не варто вести активне приватне життя і кидатися розбиратися в скоєному. Завжди приймайте ситуації, пов’язані з вашою другою половинкою як належне і ви побачите, що зробите правильно.

Успіх в любовних справах чекає стрільців влітку і восени. Планета Венера буде протегувати в пошуку нового партнера, і сприяти зміцненню відносин. Не варто брати величезний тягар відповідальності тільки на себе за ваші стосунки. Через якийсь час ви позбавитеся від зайвих труднощів. Повністю вдасться з’ясувати стосунки можливо лише з жовтня по листопад. У жовтні відбудеться те, що вже давно мало статися, але стрільці як могли відтягували неприємний момент. Можливо, назовні спливе те, чого найбільше боялися стрільці. Це стосується насамперед особистому житті. Гороскоп на 2013 рік стрілець відзначає, що стрільці зможуть виправдати своє добре ім’я, якщо будуть говорити лише одну правду. Але якщо хтось із них збреше, то репутація буде сильно зіпсована. Не озирайтеся в минуле, воно може нашкодити вашому справжньому.

Стрільців чекає активний і романтичний рік. Сфери його діяльності значно розширяться, всі хвороби будуть обходити його стороною. Адже стрільці дуже люблять життя. Тверезість розуму і вміння прораховувати свої ходи на багато кроків вперед послужать стрільцям відмінну службу, яка допоможе просунутися їм по кар’єрних сходах. Трішки терпіння, великий запас міцності і виживаності при екстремальних умовах, які створить, м’яко кажучи, не дуже розумний начальник, і ось ваше мета досягнута. 2013-й рік принесе вам величезну кількість сюрпризів, одкровень, визнань в дружбі і любові і на одних спогадах можна буде відбудувати величезний духовний капітал. Березень буде багатий на всілякі авантюри, постарайтеся в цей місяць не лізти на рожен. Радьтеся з друзями в тому чи іншому питанні, їх поради можуть виявитися набагато правильніше вашого власного думки в даному питанні.

Зірки обіцяють вам хвилю несподіваних подій аж з початку січня. Але пам’ятайте, втаїти ви нічого не зможете, про ваше новому романі оточуючим розбовтати ваша найкраща подруга. Це вам буде непогане вчення на майбутнє. В кінці лютого з’явиться можливість відвідати курси з підвищення кваліфікації, не втрачайте можливість отримати нові знання, вони завжди будуть до речі. У березневі свята є шанс що ви познайомитеся з потрібними для вас людьми. 2013-й обіцяє стрільцям справжнє свято почуття гумору.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Гороскоп на 2013 рік Стрілець