Гороскоп на 2013 рік Козеріг PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

У новому 2013 знак зодіаку козеріг очікує багато звершень і змін. Для козерогів відкриються зовсім нові перспективи і можливості, як говорить гороскоп на 2013 рік козеріг. Новий рік принесе творчу реалізацію особистості козерогів. Можливо, вони нарешті зможуть повною мірою розкрити свій талант і не думати про те, що скажуть люди, як було до цього. Козерогів у рік змії очікує багато змін, в одних це буде переїзд в іншу місцевість у зв’язку з роботою, хтось вирушить підкорювати далекі країни, тому що вийде заміж за іноземця. Не варто чекати великих змін в наступаючому годе змії, швидше за все всі зміни здійснювалися з вами ближче до кінця року.

Фінансове становище козерогів значно покращиться в лютому і березні місяці; у жовтні можна розраховувати на величезне збільшення своїх доходів. Така тенденція буде продовжуватися в наступному, 2014 році.

Що стосується особистих стосунків, то сім’я зажадає набагато більше уваги і витрат, ніж було до цього. Сімейним Козерогам доведеться значно розориться на своє підростаюче чадо. Можливо, хтось із рідних чи друзів сильно захворіє і йому доведеться питати кошти на лікування саме у вас. Сімейні козероги відчують деяке віддалення один від одного. Багато в чому, це відбудеться через те, що козероги мають впертий характер, і не будуть йти на поступки іншому партнерові. Можливі часті сварки і непорозуміння між обома подружжям. Такі не найприємніші напрямки сімейного життя отримають відгук або неприємний осад з початку 2014 року.

Енергетичний потенціал Козерога в першому півріччі залишає бажати кращого, тому дуже рекомендується стежити за собою і за своїм здоров’ям, не перевіряючи організм на міцність, в період з квітня по червень. Якщо все ж уникнути хвороби не вдалося, то у вересні ви обов’язково впевнено підете на поправку.

Козероги уміють цінувати тих, хто ними захоплюється і надає їм усілякі знаки уваги, але вам необхідно навчитися себе незалежно з тими, хто припав вам до душі і не поспішати розкривати всі свої таємниці. Не потрібно бентежитися, якщо ваш новий супутник життя не зовсім у вашому смаку, і це не привід, щоб відвадити його. Рекомендуємо вам добре придивитися до нього, можливо, ви побачите щось інше, що вас до нього притягує. Так само є шанс. Що-небудь непередбачена обставина порушить всі ваші плани і майбутнє подорож доведеться відкласти на невизначений термін. Але можливо це обставина подарує вам важливу зустріч. Можливо багато: любов, нові цікаві друзі, нова робота, подарунки, кар’єрний ріст, народження дитини.

У 2013 році доходи багатьох козерогів значно збільшаться. Вони будуть мати на руках досить непогані гроші в лютому і березні місяці. Але в зв’язку з цим у козерогів значно збільшаться витрати. Хтось почне вкладати величезні кошти в бізнес і отримувати з них непоганий оборот протягом півроку, а хтось вирішить відправитися в довгоочікувану подорож чи переїхати в інше місто. Практичні козероги вкладуть кошти в нерухомість і будуть праві. В майбутньому вона зіграє для них значну роль – когось із друзів або рідних доведеться туди переселити у зв’язку з важкою життєвою ситуацією. Чимало витрат принесе лютий. Можливі великі комунальні проблеми, ремонт, споруда прибудови і т.д. Ті, хто піклується про затишок у домі, вкладуть великі кошти в дизайн будинку.

Незважаючи на все, 2013-й рік для Козерогів можна назвати надуспішних. Крім невеликих негараздів, вас все ж чекає незвичайне везіння, як у професійному плані, так і в особистому сімейному житті. Самотність вам вже точно не загрожує. Улюблена робота принесе вам гарний настрій і радість. Гороскоп на 2013 рік козеріг говорить, що багато Козероги значно підвищать свою комунікабельність, терпимість і контактність. Інтуїція ваша буде як і раніше на висоті, ви з легкістю будете бачити справжню суть різних речей. Завдяки цьому ви ні за що не пропустіть випав вам шанс, значно поліпшите своє матеріальне становище і налагодите взаємовигідні відносини з оточуючими вас людьми. Але все ж Козерогам не варто забувати про відпочинок, інакше занепад сим може зіпсувати всі ваші плани.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Гороскоп на 2013 рік Козеріг