Гороскоп на 2013 рік Водолій PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Перша половина 2013 року для Водоліїв почнеться під емблемою успіху і щастя. Гороскоп на 2013 рік вдалий пророкує успішні робочі моменти впродовж всього року, дивні дрібниці, несподівані подарунки, романтику в особистих відносинах. Бізнесмени подумають про розширення компанії, невеликий переорієнтації справи, але такий процес буде розвиватися повільно й нудно, ніж планувалося. Кілька напружених моментів чекає водоліїв із сильними конкурентами чи партнерами, які виявляться сильнішими їх у фінансовому плані, і які зможуть вийти на ринок раніше їх. Компанія водоліїв буде залежна від такого роду людей. Тому деякі представники знаку будуть відчувати справжній стрес від роботи. Але стрес буде не тільки в цьому. Неприємності в особистому житті, сплеткі, що порочать вашого партнера, можуть надовго зіпсувати вам настрій.

З жовтня або навіть вересня, перед Водоліями встануть зовсім нові можливості. Гороскоп на 2013 рік вдалий пророкує їм повне припинення заняттям не нравящейся їм діяльності. Водолії повністю віддадуть себе улюбленій справі, незалежно від того, чи буде воно приносити дохід чи ні. Для службовців почнеться непростий період, під час весни вони, швидше за все, будуть займатися пошуком нової роботи.

2013-й рік пройде для водоліїв під заступництвом впливових осіб, їх проекти та заходи почнуть рухатися завдяки їхній фінансовій підтримці, покровителі будуть позичати їм кредити, надавати посильну матеріальну допомогу, допомагати з просуванням і рекламою проекту. Зірки рекомендують водоліям уважніше ставиться до всього, що пов’язано з грошима. Можливо, непередбачені труднощі змусять їх повернути великі суми назад. Уран перебуватиме у фінансовому секторі неба, а це означає, що у водоліїв будуть неприємні витрати, пов’язані з оплатою за мовчання деяких знайомих і друзів, здирників, які з’являться на початку весни і всіляко почнуть псувати вам життя. Назовні може спливти якийсь неприємний для водоліїв момент в житті, саме коли до них прийде успіх, з’являться лжедрузья, які захочуть скористатися їхнім становищем. Вони будуть вести непрямий шантаж і вимагати гроші водоліїв. У цьому випадку, для збереження свого спокою, сприятливої ​​погоди в родині, варто або їм заплатити, або самостійно все розповісти чоловікові й дітям. Нічого страшного в тому, що помилки вашої молодості випливуть назовні – вони є у кожної людини. Будьте обережні з такого роду людьми, якщо вони зрадили вас один раз, а потім попросять вибачення, то будьте готові до повторного зрадництва. Більшість великих фінансових втрат через своїх друзів водоліям доведеться втратити в травні і червні 2013 року.

Гороскоп на 2013 рік вдалий пророкує самотнім Водолієм справжнє весілля з народженням дітей в рік змії. Змія любить порядок і сімейний затишок, тому самотнім водоліям можна починати готуватися наводити порядок. Непримиренні водолії будуть намагатися сперечатися з оточуючими, що у них немає майбутнього, і вони приречені. Не варто впадати в паніку завчасно. Зустріньте господиню року змію як годиться, і вона буде сприяти вашому подальшому влаштуванню сімейного життя. Змія полюбить тих водоліїв, які будуть старанно працювати або вчитися, не пускатися в авантюрні затії, обманювати когось. Закоханих буде кидати з пристрасті у пристрасть. Їм буде здаватися, що світ зійшов з розуму, але жити в ньому весело. Почуття заберуть багато часу і сил у закоханих і самотніх водоліїв, але не у всіх почуття зможуть матеріалізуватися, істинно люблять один одного зможуть, нарешті, навчитися миритися з недоліками один одного і будуть праві. В середині осені в особистих відносинах настане чорна смуга. Можливо, вашу другу половинку хтось спокусить і він піддасться спокусі. Прощати його чи ні – повинні вирішити ви самі.

Здоров’я в рік змії у водоліїв буде не з кращих. Швидше за все, назовні випливуть хронічні загострення або захворювання. Може бути, ви колись заглушили хвороба ліками, а тепер вона виходить назовні. Слід дотримуватися здоровий спосіб життя, берегти свій організм від шкідливого впливу алкоголю, навіть у свята. Жінки будуть заклопотані свої здоров’ям на початку осені. Є шанс підхопити застуду.

Слід стежити за собою і чоловікам-водоліям. Здоров’я буде приносити одні неприємності в плині весни і осені 2013 року. Слід уважніше ставиться до своєї роботи, так як саме там ви втрачаєте більшість своїх сил, а потім намагаєтеся ще щось робити вдома.

Навіть якщо вам здасться, що зима і весна проходять не дуже вдало для вас, слід озирнуться і оцінити ситуацію з боку. Ви знайдете багато корисного і доброго у своєму оточенні. В цілому гороскоп на 2013 рік вдалий говорить, що рік для Водоліїв пройде в позитивному ключі з декількома чорними смугами на початку весни та осені, що стосуються особистих справ. Будьте терплячі і чесні по відношенню до себе і оточуючих, і удача нагряне і до вас в будинок.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Гороскоп на 2013 рік Водолій