Гороскоп на 2013 рік Риби PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Гороскоп на 2013 рік Риби Для риб в 2013-му році основою всіх професійних справ стануть відносини з партнерами по бізнесу. Так як саме за їх участю вам вдасться втілити в життя дуже важливий для вас проект. Гороскоп на 2013 рік риби говорить, що також не виключено, що позиції партнерів виявляться набагато сильніше, і Рибам потрібно вся їх гнучкість і вміння лавірувати, щоб не упустити можливі шанси на успех.С кінця лютого і до середини травня намітиться невелика криза у відносинах, які доведеться трохи переглянути. Друга половина року складеться в тій чи іншій мірі в залежності від того, як пройдуть ці періоди першої половини року.

Гороскоп на 2013 рік риби радить рибам тримати на першому місці особисте життя, а не робочу. Запрацювавшись, можна упустити свою долю. Коханим доведеться прийняти складне рішення, яке вплине на їхнє подальше життя. Їм доведеться вирішити, чи потрібно їм оформляти офіційні відносини або стоїть з цим почекати або зовсім розлучитися. Волею випадку багато риби вступлять в законні шлюби. Сумніви і коливання з приводу одруження будуть мучити риб в перебігу всієї весни і літа. Хлопцям-рибам варто раз і назавжди визначитися, чи потрібна їм їх друга половинка, чи готові вони прийняти на себе узи шлюбу. Риби надзвичайно складний знак, тому з ними доведеться нелегко їх обранцям. Потрібно весь час розуміти тих, хто поруч, не будувати зайвих ілюзій, бути чесним із самим собою, не варто вводити інших в оману, не робіть необачних помилок, що оточують повинні, перш за все цінувати в вас чесність і прямоту.

Можливо, на початку літа у представників риб появиться старий знайомий, який просто не дасть їм спокійно жити. Не варто будувати на нього яких-небудь планів. З цією людиною ви просто проведете багато корисного і цікавого часу. Будете ходити в походи або на пікніки мало не кожен день. Захоплені риби отримають своє довгоочікуване визнання публіки. Ті, хто не боїться виступати на сцені, нарешті, будуть помічені і їм дадуть особливу роль. Діти вплинуть на риб в позитивному ключі, і допоможуть справитися з деякими проблемами. Жовтень і листопад року змії принесуть масу розчарувань, не потрібно буде гнатися за двома зайцями відразу, ви залишитеся у програші. Одиноким рибам зірки радять частіше відвідувати розважальні заклади, адже саме там вони зустрінуть нову любов. Не нехтуйте походами по гостям, до друзів і т.д.

Що стосується здоров’я, то в 2013 році у риб його не позичати. Хоча доведеться кілька разів перевірити свій організм на міцність. 2013 для риб пройде під знаком оновлень, в тому числі, оновлень по підтримці здоров’я. Сюрприз очікує риб на самому початку року, десь у лютому зірки пророкують їм отримати те, що вони давно бажали, але обставини не давали це зробити. Сюрприз очікується від когось із самих близьких, наприклад, від вашого хлопця або вашої мами. Ще один сюрприз принесе рибам осінь. Про це подарунку вони навіть не сміли мріяти. Подарунок займе їх надовго, тому для друзів і подруг вони будуть недоступні деякий час.

У рік змії до риб прийде надзвичайне натхнення, яке вони пронесуть через весь рік. Безліч відкритих проектів, нових ідей так і буде приходити в голову до риб. Можна зробити лише деякі начерки одних проектів, і відразу ж братися за інші. У майбутньому такі замальовки допоможуть рибам впоратися з наміченими планами.

У рік змії саме час переглянути відносини зі своїми друзями і родичами. Когось із друзів доведеться викреслити зі списку, так як вони будуть спеціально багато разів ставити вас у незручне становище. Що стосується відносин з родичами, то багатьох риб буквально змусять знайти собі окреме житло. Це буде правильним рішенням, так як багато хто вже виросли для самостійного життя. Таке рішення буде лише на користь рибам. Гороскоп на 2013 рік риби говорить, що рік змії пройде для риб в позитивному ключі, незважаючи на деякі неприємні моменти, яких легко можна уникнути. Вносьте свої корективи у все, що вважаєте за потрібне, не підпускайте близько до себе своїх недоброзичливців, будьте чесні з оточуючими і перш за все з собою, тоді змія обдарує вас своїм заступництвом в перебігу всього 2013 року і фортуна буде посміхатися вам весь час.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Гороскоп на 2013 рік Риби