Домашні заготовки зі смородини PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Смородина – хороше джерело пектинових речовин (1-1,5%), в ній багато калію (до 350 мг%), кальцію, магнію, заліза, фосфору, міді, вітаміну С (200 мг%), вітамінів Bi, B2, РР , Е, 0-каротин і флавоноїдів. З органічних кислот переважають лимонна і яблучна. В ягодах міститься мало окислювальних ферментів, тому вітамін С добре зберігається в процесі переробки. Особливо багато корисних речовин міститься в ягодах чорної смородини.

Правильно прибрані на зберігання ягоди смородини зберігаються до 20 днів. Для тривалого зберігання ягоди краще збирати в кистях в сонячну суху погоду, зібрані під час сирої погоди ягоди довго не зберігаються.

Смородину можна зберігати в дерев’яних ящиках, кошиках, невеликих коробках, поліетиленових пакетах. Оптимальна температура зберігання 0 ° С. До 30-45 днів можна зберегти ягоди в поліетиленових пакетах при температурі 0-1 ° С і до трьох місяців – при температурі мінус 2 ° С. Для упаковки використовують звичайні побутові пакети з харчової плівки. Ягоди попередньо охолодити в морозильнику, а потім перекласти в пакети, інакше не охолоджені ягоди будуть отпотевать в пакетах. Пакети потім щільно зав’язують або запаюють. Перед вживанням ягоди попередньо витримують кілька годин при температурі 4-6 ° С і тільки потім доводять до кімнатної температури.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Домашні заготовки зі смородини