Боротьба з целюлітом: Парафінове обгортання в домашніх умовах PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Парафінотерапія з недавнього часу стала широко застосовуватися в косметології як омолоджуючих процедур, хоча зовсім недавно вона використовувалася для розслаблення і розігрівання м’язів виключно в медичних цілях.

Сама косметологічна процедура в СПА – кабінеті триває близько години, а позитивні результати помітні практично відразу. А саме, сповільнюється старіння шкіри, зменшуються набряки, швидше проходять синці.

Завдяки простоті процедури парафінове обгортання можна робити в домашніх умовах. Найчастіше парафінові ванночки роблять для рук і ніг, але для інших частин тіла вони не менш корисні.

А ось обгортання всього тіла не тільки покращують стан шкіри, але і є ефективним засобом для схуднення.
Користь парафінового обгортання

Для процедур з парафіновим обгортанням використовується розплавлений очищений парафін.

Цей матеріал, володіючи високою теплоємністю і низькою теплопровідністю, здатний віддавати температуру невеликими порціями. Тому навіть при нагріванні його до високої температури виключається можливість отримання опіків.

Температура шкіри під парафіном збільшується, приблизно, на півтора рази, при цьому розширюються пори, і посилюється потовиділення і разом з потом виводяться токсини. Виділятимуться волога без шкідливих речовин, усмоктуючись назад в шкіру під шаром парафіну, інтенсивно зволожує її.

Таке інтенсивне зволоження добре відновлює водний баланс шкіри, перешкоджаючи її старінню. Крім цього, при впливі тепла кровопостачання шкіри поліпшується, що сприяє відновленню структури шкіри.

Що стосується целюліту і розтяжок, то корисність парафінових обгортань полягає у властивості парафіну зменшуватися в обсягах при охолодженні, надаючи при цьому здавлюють ефект на шкіру. Парафін щільно охоплює шкіру і розгладжує її.
Як проводити процедуру парафінового обгортання

Парафінове обгортання можна проводити не тільки в СПА-кабінетах, але і вдома, використовуючи для цього спеціальний парафін, змішаний з бурими морськими водоростями «Парафанго» або просто очищений парафін, який продається в аптеках.

Крім цього знадобиться ще звичайна харчова плівка. Для отримання більшого ефекту від процедури слід провести попередній пілінг ділянок тіла.

При проведенні першої процедури парафін необхідно розплавити на водяній бані до температури 55 ° С. Для подальших процедур температуру парафіну можна збільшити на 7 ° С.

Розплавлена ​​парафінова маса наноситься рівномірно широкої пензликом на шкіру, змащену живильним очищаючим молочком, а зверху обмотується плівкою.

Для посилення ефекту сауни ділянку тіла необхідно укутати махровим рушником або ковдрою. Парафінове обгортання роблять на 1:00. Знімається остиглий парафін просто рукою. Бажано після процедури змастити шкіру живильним кремом.

У домашніх умовах можна проводити парафінове обгортання будь-яких частин тіла. Але слід пам’ятати, що для цієї процедури існує ряд протипоказань.

Не рекомендується проводити процедуру вагітним і людям, що страждають гінекологічними захворюваннями. Протипоказано парафінове обгортання при гіпертонічній хворобі та наявності шкірних захворювань або пошкоджень шкіри.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Боротьба з целюлітом: Парафінове обгортання в домашніх умовах