Видалення волосся на тілі за допомогою марганцівки PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль
Видалення волосся на тілі за допомогою марганцівки

На що тільки не йдуть жінки заради власної краси! І видалення небажаного волосся на тілі у списку цих «жертв» займає далеко не останнє місце!

Віковий досвід налічує чимало років і різноманітних способів позбавлення від небажаного волосся. І якщо на Заході перевагу віддавали пінцет, то Східна культура вчила видаляти волоски за допомогою нитки.

Епіляція та депіляція – сучасні способи видалення волосся – широко поширені в мегаполісах, разом з тим, в провінціях тяга до народних способів не згасає і досі. Це і шугарінг, і віск.

І ще одним з таких «бабусиних рецептів» є видалення волосся за допомогою марганцівки. У сьогоднішній статті Комора Краси вирішила розповісти, як це зробити в домашніх умовах, а також описати переваги та недоліки даної процедури.
Видалення волосся марганцівкою. Як це працює.

Розчин марганцівки, він же перманганат калію, є сильним окислювачем, вплив якого згубно для волосяних цибулин. Поступово спалюючи волосяну фолікулу, марганцівка призводить до її загибелі, і як наслідок – до безповоротної втрати волосся.

Ефективність даного способу позбавлення від небажаного волосся очевидна, але не є миттєвою. Знадобиться не одна, і навіть не дві процедури, щоб помітити результати впливу марганцівки. Пережили ж це на власному досвіді, часто приходять до висновку, що воно того варто.
Видалення волосся за допомогою марганцівки. За і проти.

Мабуть, єдиним і незаперечним аргументом на користь марганцівки можна назвати 100% тривалий результат. Випадання волосся «з корінням» вже точно не приведе до появи нових волосків через кілька днів / тижнів.

Має дана процедура і свої недоліки. По-перше, – це час, витрачений на досягнення результату. По-друге, марганцівка забарвлює шкіру, що не завжди радісно. Ну і, по-третє, нерозчинені гранули марганцівки або занадто концентрований розчин можуть спровокувати мікро-опіки шкіри.

Ну а якщо перераховані «жахи» не злякали Вас остаточно, тоді вперед – до досконалості!
Видалення волосся марганцівкою в домашніх умовах.

Існує кілька способів видалення волосся за допомогою марганцівки – це парова ванночка і безпосереднє занурення ділянки шкіри в розчин.

Перший з них більш безпечний для шкіри, але не так ефективний, другий же, навпаки, підвищує і ризик можливих негативних наслідок і ймовірність потрібного результату. На якому з них зупинитися – вирішувати Вам, а ми коротко викладемо, як це зробити.

Парова ванночка марганцівкою.

Такий спосіб як не можна підходить для видалення волосся із зони бікіні. Для цього невелика кількість марганцівки розводять гарячою водою, і після душу (на розпарену шкіру) проводять парову ванночку протягом 20-ти хвилин. Процедуру повторюють щодня.

Ванна з марганцівкою.

Ну а для тих, хто не боїться експериментувати, – ванна з марганцівкою. Для цього марганцівку на кінчику ножа попередньо розводять у склянці гарячої води. Розвести необхідно ретельно, щоб не залишилося нерозчинених гранул.

Підготовлений розчин виливають в теплу ванну. Вода повинна вийти фіолетової, але прозорою. Не потрібно доводити концентрацію марганцівки до тієї стадії, коли дна ванни буде не розгледіти.

Ну а далі – вільне занурення. При цьому на голову краще надіти захисну шапочку (якщо не хочете залишитися зовсім без волосся). Ванну приймають протягом 25-30 хвилин щодня. Для відчутного видимого результату, як показує практика, знадобиться від 10 до 30 процедур.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Видалення волосся на тілі за допомогою марганцівки