Як прискорити метаболізм: поради тільки перевірені! PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Що таке метаболізм? Якщо коротко і по суті, то це процес, коли організм наш переробляє надійшовшу в нього їжу, видобуває з неї енергію і витрачає її на свою життєдіяльність. І чим більше клітини всмоктують в себе при цьому поживних речовин, тим менше їх відкладається на нашому тілі у вигляді жирових складок.

І коли кажуть: ваги то мають на увазі, що людина практично всю поглинену їжу витрачає на енергію, не залишаючи нічого як зайвого “Мені б твій метаболізм!». Чи здатна людина контролювати цей процес? Безумовно. І зараз ми розповімо, як саме.

Перше. Як прискорити метаболізм? За рахунок м’язової маси, звичайно. Щоб прискорити метаболізм, м’язову масу потрібно наростити. Під час силових тренувань організм спалює калорії надійшли в посиленому режимі, але навіть після закінчення тренувань процес спалювання калорій триває.

Друге. Ті, хто задається питанням, як прискорити метаболізм, швидше за все, забули одну очевидну річ: потрібно просто бути активним. Вибирайте самі, яким видом активної діяльності ви будете займатися регулярно принаймні півгодини в день. Це може бути біг, плавання, може бути аеробіка або їзда на велосипеді, але ви повинні розуміти, що фізичне навантаження нічим замінити не можна – вона незамінна для людського організму.

Третє. Харчуйтеся часто і потроху. Фахівці вважають, що дробове харчування сприяє прискоренню метаболізму і, як слідству, втрати зайвої ваги.
Четверте. Постарайтеся збагатити свою їжу червоним пекучим перцем. Любителі пряної їжі можуть бути спокійні за свій метаболізм: саме гострий перець прискорює обмін речовин.

П’яте. Головний ворог метаболізму – цукор. Він є тим самим важелем, який переводить рейки вашого організму на шлях відкладення жиру.

Шосте. Сніданок з’їж сам. Ця стара істина повинна стати основоположною для всіх, кого цікавить питання, як прискорити метаболізм. Але сніданок, звичайно, теж не має бути яким завгодно: з’їжте на сніданок коричневий рис, наприклад, випийте зелений чай замість кави.

Сьоме. І знову про зелений чай. Так, багато методи прискорення метаболізму не особливо корисні для здоров’я: чашка кави, наприклад, або сигарета. Але зелений чай, приміром, не менш ефективний в цьому сенсі, але набагато більш корисний. Він набагато перевершує кави по здатності стимулювати обмін речовин.

Восьме. Ви повинні постійно пам’ятати про воду і про її роль у вашій життєдіяльності. Зневоднення – ворог метаболізму, оскільки саме вода вимиває з вашого організму всі продукти розщеплення жиру. Вода повинна бути холодною, це краще, оскільки на її підігрівання організм також витрачає калорії.

Дев’яте. Ще один ворог метаболізму – стрес. Як це не сумно, ми полнеем від стресу. Особливо це видно в області живота, не дарма ж жартують, що великий живіт – це клубок нервів. Так воно і є. Емоційний і фізичний стрес сприяє тому, що в організм викидається порція кортизола, а це і є стероїд, який уповільнює процес старіння.

І останнє, десяте: всі, хто бажає прискорити процес метаболізму у власному організмі, слід висипатися. До набору зайвої ваги більш схильні люди, які не отримують 7-8 годин сну, які покладені кожній людині. До речі сказати, саме кілька останніх годин сну відповідають за відновлення м’язів, а про роль м’язів у метаболізмі ми говорили в саме початку.

Як бачите, людина цілком здатний контролювати власний обмін речовин, потрібно тільки повірити в себе і почати застосовувати ті десять порад, які ми вам пропонуємо, на практиці.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як прискорити метаболізм: поради тільки перевірені!