Червоний колір гарантує зниження ваги? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Вважається, що червоний колір збуджує апетит. Проте вчені з Німеччини та Швейцарії наважилися спростувати це поширена думка. Відповідно до їхніх висновків, посуд цього кольору, навпаки, сприяє зниженню ваги.

Справа в тому, що червоний колір традиційно асоціюється із забороною. Людині важко з’їсти багато з посуду агресивного кольору. Таким же чином цей колір діє на випивку.

Вчені запевнили: червона посуд сприяє зниженню кількості споживаних їжі та напоїв на 40%, пише The Times of India.

На підтвердження своїх слів фахівці привели дані двох експериментів. У першому випробуванні взяли участь 41 студент одного з швейцарських вузів. Їм запропонували чай у двох різних гуртках – червоного і синього кольору. З червоних студенти випили на 44% менше, ніж з синіх. У другому експерименті брали участь 109 добровольців – їх пригостили випічкою, яку подали на тарілках синього, білого і червоного кольору. Частування на синіх і білих тарілках сподобалися випробуваним більше, а от з червоною посуду вони брали неохоче – в 3 рази рідше.

Урсула Аренс (Ursula Arens) з Британської дієтологічної асоціації погодилася з висновком своїх колег з Німеччини та Швейцарії. Вона додала, що червоний колір крім усього іншого викликає почуття тривоги.

Але не всі вчені готові розділити цю думку. Наприклад, деякі фахівці згодні з твердженням, що червоний колір ввергає у стан стресу, однак деякі люди мають звичку «заїдати» стрес, тому для них є з посуду червоного кольору неприйнятно.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Червоний колір гарантує зниження ваги?