Названа сама марна дієта PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Представники Асоціації дієтологів Австралії склали список найбільш шкідливих дієт. 50 фахівців взяли участь у формуванні антирейтингу.

80% дієтологів на перше місце поставили лимонну детокс-дієту. Вона не просто марна для схуднення, але ще й завдає шкоди здоров’ю. Цей спосіб зниження ваги грунтується на тому, що потрібно вживати в їжу тільки лимонний сік, кленовий сироп, воду і червоний стручковий перець.

На другому місці списку дієта, вибір продуктів в якій заснований на групі крові, на третьому – дієтичний план, в який входять тільки фрукти і бобові, пише News Medical.

Професор Трент Ватсон (Trent Watson) пояснив, що жінки не повинні відчувати почуття провини за те, що не в силах дотримати одну з цих дієт, оскільки вони дуже жорсткі. Замість експрес-дієт варто вибирати здорове харчування в поєднанні з фізичним навантаженням. А дієтолог Маргарет Хейз (Margaret Hays) додала: «Ні чарівної таблетки або кошти, люди, які худнуть швидко, часто також швидко набирають вагу».

Таке повчання дієтологи дали саме зараз тому, що за статистикою після новорічних і різдвяних свят велика кількість людей приводять себе в колишню форму за допомогою дієт. Так, за даними Newspoll, зараз приблизно 40% жінок у віці 18-24 років мають намір схуднути.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Названа сама марна дієта