Вся правда про користь часнику PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Часник з давніх часів відомий своїми цілющими властивостями. Однак дослідження на тему користі цього овоча проводяться до сих пір. Які нові властивості часнику були відкриті останнім часом?

Так, було встановлено, що часник сприяє зниженню «поганого» холестерину в крові на 10%. Ця особливість овоча пояснюється присутністю в ньому аллицина.

Лабораторні дослідження дозволили зробити висновок, що екстракт часнику допомагає запобігти утворенню згустків крові. Тим самим знижується ризик виникнення тромбів в судинах і запобігає розвиток серцево-судинних захворювань.

Здатність часнику знижувати кров’яний тиск також була науково доведена. Австралійські вчені, провівши 11 досліджень, встановили: речовини, що містяться в часнику, здатні розширювати кров’яні судини.

Але раніше всього вчені дізналися про унікальний властивості часнику лікувати простудні захворювання. Алліцин блокує вироблення особливих ферментів, які сприяють поширенню вірусу в організмі.

Однак при всьому при цьому у часнику є і недоліки. Вживання цього овоча в поєднанні з деякими медикаментами може спровокувати кровотечу. Насамперед, це стосується препаратів для лікування діабету, ВІЛ-інфекції, раку і гіпертонії.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Вся правда про користь часнику