Як повернути форму після пологів? Особистий досвід PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Дві смужки. Ще 4 тесту – і знову дві смужки! Ура! Скоро ви станете мамою. Чомусь багатьом жінкам, за моїми особистими спостереженнями, однією з перших приходить в голову думка: «Можна є, що захочеться. Все одно потовстішаю ». Зізнаюся, я теж увійшла до числа цих жінок. Їла часто, багато, їла все. Постійні висловлювання друзів і рідних в дусі того, що мені тепер треба їсти за двох, надавали мені сил. І я їла!

Відразу скажу, що худенькою я ніколи не була. Ну, може бути, в школі півроку. В зрілому житті мій стабільний вага була 60-62 кг при зрості 160 см. У перший триместр вагітності я майже не поправилась. А потім «поперло». У пологовий будинок я приїхала 78-кілограмовим дивом. З медичної точки зору, набір ваги був нормальним, та й я собі здавалася премиленьких.

Перші кілограми, звичайно ж, пішли після пологів. Тепер частина їх лежала поруч зі мною і мирно спала. Харчування в пологовому відділенні нічим не відрізнялося від харчування у всій лікарні, тобто нічого, крім каші, тобто було не можна. Рідні, на тлі настільки радісної події, теж не зрозуміли, що ж мені можна, і привозили прісні кашки і котлетки. У підсумку додому я приїхала постройневшей на 11 кілограмів.

З поверненням колишніх форм я вирішила не затягувати і перше, що я зробила, почала носити коригуючий білизну. Кажуть, воно нормалізує кровообіг, активізує внутрішньоклітинний обмін речовин, відновлює еластичність шкіри. Для мене, крім всіх його корисних властивостей, було важливим бачити в дзеркалі не сутулячись істота зі сдувшімся м’ячиком замість живота, а симпатичну дівчину в тілі, з рівною спиною і плоским животиком.

Другий, важливий момент в моєму схудненні, полягав в годуванні грудьми. Нічого не може замінити дитині материнського молока, його корисні властивості відомі всім. Більш того, це сприятливо позначається на психологічному стані обох. А ще це дозволяє худнути, адже на вироблення молока і годування витрачається близько 500 калорій в день.

Наступне, що допомогло мені прийти у форму – це дієта. Ні, я не виснажувала себе голодуванням, це неприпустимо при грудному вигодовуванні. Навпаки, я їла за себе і за того хлопця. Почуття голоду було перманентним. І не скажу, що я багато в чому собі відмовляла. Головне, обережно вводити новий продукт, і якщо у дитини немає алергії, сміливо їжте.

Я привчила себе до каші вранці. Я їла її в дуууже великих кількостях. Але, мабуть, після пологів мої смакові уподобання зазнали деяких змін, так як не сіль, ні цукор я туди не додавала. Це теж був плюс. З смаженої їжі я перейшла на запечену в духовці, смачну і корисну. Вага неухильно повз вниз. Коли через півтора місяці я встала на ваги і побачила 61 кг, я не повірила. Зважувалася в чотирьох різних точках кімнати, навіть знайшла ту, де ваги показували на 1,5 кг менше. Але до цих висот я тільки йшла, тому 61 ​​кг мене цілком задовольнив.

Звичайно, справа була не тільки в їжі і грудному вигодовуванні. Худнути допомагали фізичні вправи з навантаженням. Я постійно носила дитину на руках. Причому не тільки носила, а й танцювала. У звичайному житті танцем це було б назвати складно, але з місячною дитиною на руках сильно не пострибаєш. Вправо-вліво, вгору-вниз. Ось саме ці вгору-вниз, просто напівприсідання, і робили добру справу з нижньою частиною мого тіла. Варто згадати щоденну зарядку, яка допомагала прийти в тонус і розім’яти ниючі від постійних носіння спину і руки.

Самі розумієте, що навантаження збільшувалася поступово, прямо пропорційно збільшенню ваги дитини, що, за словами всіх фітнес-тренерів, найважливіше.

Коли дитина почала повзати, я якось в процесі гри поповзла за ним рачки, намагаючись підхопити його темп. Як же це виявилося важко і, напевно, енергозатратно! І весело, так як малюк реготав до упаду. Я вирішила поєднати приємне з корисним, і тепер це була наша улюблена гра. Кілограми танули.

Взагалі, помічено, що в активні ігри з дитиною грають, в основному, батьки. Раджу вам брати ініціативу на себе. Під час гри можна качати руки, зміцнювати прес і спину, і попка дуже навіть підтягується.

Особливу увагу варто приділити прогулянкам. Мені пощастило, народила я влітку, тому гуляти можна було хоч цілий день. Я не могла сидіти на лавці і почитувати журнальчик, як робили багато матусь. Мені потрібно було активно рухатися, інакше я знемагала від неробства, до того ж мій син краще спав при русі. Тому я, жвавим кроком, намотувала кілометри по навколишніх дворах. Могла піти досить далеко від дому, не боячись, що дитина прокинеться і захоче їсти, свіжа їжа завжди була при мені (чергову перевагу грудного вигодовування).

А чого вартий щоденне прибирання іграшок! Не забирайте всі іграшки скопом. Нахиляйтеся за кожною і несіть на місце! Ви витратите на це трохи більше часу, зате який фітнес! Сюди ж можна віднести і вологе прибирання квартири. Не користуйтеся шваброю, тільки ганчірка, і миття підлоги перетвориться на гарну гімнастику.

У зв’язку з вищесказаним настійно рекомендую вибрати час для денного сну разом з вашим малюком. Доведено, що для того, щоб добре виглядати і залишатися у формі, ви повинні давати організму відпочивати. До того ж, що може бути краще, ніж спати поруч із теплим рідним грудочкою.

Існує ще одне правило для бажаючих схуднути молодих мам. Не варто влаштовувати собі нагороди за труди в кінці дня у вигляді солодощів або 2 кілограмів некалорійного печива. Приберіть з очей геть всю цю смакоту, з’їжте краще яблуко, а якщо голод не дає заснути – шматок м’яса.

У підсумку через 3 місяці після пологів я втратила 21 кілограм. Набрала 16, а втратила 21. Ще через 3 місяці цифра зросла до 26. Ваги показували 52 кг. Гардероб довелося повністю оновлювати, але ви ж уявляєте, наскільки приємніше міняти більший розмір на менший.

До слова сказати, зараз я дала собі набрати 2 кг, а то аж надто легко можна було перерахувати всі мої кісточки навіть здалеку. Цифра 54 мене повністю влаштовує і тримається вже майже 10 місяців. Але якщо мені знову захочеться побачити меншу цифру на табло ваг, я завжди можу знайти ту заповітну точку в кімнаті, де вони показують на 1,5 кілограми менше.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як повернути форму після пологів? Особистий досвід