Як зробити макіяж актриси? Поради візажиста PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

До візажиста часто приходять жінки без макіяжу і просять створити їм які-небудь інші образи, відмінні від звичного, їм дуже подобається експериментувати. І сьогодні особлива розмова: ми поговоримо про макіяж для актриси. Найбільш вигідним стилем такого макіяжу буде стиль легкого поетичного «безумства» з ноткою стервозності.

Як завжди, починаємо з тонального крему – це традиційний елемент в будь-якому типі макіяжу. Розподіляємо його по шкірі, після чого не запудрювати особа, а переходимо до жирним рум’янам – основа цих двох елементів ідентична, тому вони будуть дуже добре поєднуватися. Беремо рум’яна рожевого відтінку і акуратно наносимо на вилиці і скроневі частки особи.

Цей варіант дуже часто використовують в макіяжі моделей візажисти деяких будинків моди, і як не дивно, виглядає це дуже красиво. Хоча рожевий колір вважається одним із самих складних кольорів, і якщо з ним неправильно працювати, то створюється ефект хворобливості. Говорячи про психологію кольору, я повинна повторити аксіому: рожевий колір – це колір легковажний, химерний, колір на межі істерики. Тому якщо рожевий колір зрівноважити іншим кольором, більш стабільним, більш жорстким, як, наприклад, чорний, вийде зовсім інша історія, зовсім інший ефект.

Далі переходимо до очей. Беремо білий олівець і використовуємо його в якості першої підкладки, щоб тіні виглядали більш яскраво і трималися довше. Наносимо його на рухому повіку, починаємо максимально близько до внутрішнього куточка ока і розтягуємо цю білу консистенцію олівця по всьому століття в бік зовнішнього куточка ока. Виходить, що рухоме повіку оброблено білим кольором. Професійні візажисти завжди приділяють особливу увагу так званим слезнячку, саме там насправді і криється істинно красивий розріз очей.

Багато жінок, намагаючись створити красивий розріз очей, починають малювати стрілки, при цьому мучаться, страждають від того, що стрілки виходять криві. А насправді все набагато простіше: необхідно зону слезнячка (самий внутрішній куточок ока) виділити, зробити більш світлою, і тоді очей сам відкриється, розчиняться, і його красива форма буде підкреслена. І знову вдаємося до допомоги рожевого кольору, але вже у вигляді сухих компактних тіней, які наносимо на верхню рухому повіку. Необхідно в цьому випадку виділити очей так, щоб це було продовження вилиці. Тому максимальний рожевий колір – до зовнішнього куточка ока, і чим ближче до внутрішнього, тим більше рожевий колір знижує свою активність.

А в самий куточок ока ставимо білу перламутрову краплю. Палітрою з рожевим кольором дозволимо собі ще одну вільність. Знову беремо яскраво-рожевий і поверх раніше нанесених рум’ян маємо його трохи вище брови, інтенсивно розтушовувавши. Повинно створюватися враження інтенсивного распливанія рожевого кольору.

Зараз знову повертаємося до очей, нам буде потрібно м’який чорний олівець, і цим самим м’яким олівцем починаємо малювати стрілки. Вони повинні бути достатньо інтенсивні, тобто вони повинні стати тим самим уравновешивающим елементом, який збалансує той самий К рожевий колір. Розтушовуємо його між рухомим і нерухомим століттям у зовнішньому куточку очей.

Навіть якщо ви не будете собі робити такий рожевий екстремальний макіяж, але хочете спробувати рожевий колір, все одно ви повинні скористатися чорним кольором як кольором балансу, який заспокоїть і компенсує активний рожевий відтінок. Це може бути стрілка, це можуть бути тіні, може бути внутрішня підводка, завжди поєднуйте рожевий з чорним. Далі беремо лайнер (підводка), це нам потрібно для того, щоб чорний колір утвердився, і прорисовуємо стрілку на верхньому столітті. Після застосовуємо туш, дуже густу і дуже чорну, але і це ще не все.

Багато візажисти в роботі використовують мус-подібні тіні по прямому призначенню, тобто як тіні, але макіяж актриси – особливий випадок, тому наносимо ці тіні (кольори перламутр) на вилиці поверх рожевого кольору, розтушовуємо їх, поки вони не висохли. Також чудовий ефект дає невелику кількість цих тіней, нанесених на зовнішній край верхньої губи.

Далі вибираємо помаду. Для макіяжу актриси я особисто використовую і помаду, і блиск. По-перше, це дасть стійкість, блиск додасть лак, щоб склалося враження лакових губ (повірте, дуже ефектно).

У журналах часто пишуть: нанесіть поверх помади блиск. Але професіонали порадять вам надійти трохи інакше. Коли на помаду накладається блиск, з губ знімається частина помади, і якщо ви хочете, щоб у вас був і блиск, і колір, і обсяг – змішайте помаду і блиск до нанесення на губи.

І ще важливий момент. Там, де на губи наносили перламутрові тіні, не наносите помаду. Ось і все – макіяж актриси готовий.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як зробити макіяж актриси? Поради візажиста