Як стати чарівною? Три типи макіяжу PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Ідея написати матеріал на цю тему з’явилася завдяки чудовій статті Ріти Рожевої «Про що розповість ваш щоденний макіяж?».

Кілька років тому я зустрілася зі своїм колишнім товаришем по службі, з яким не бачилися років десять. І він мені сказав: «Слухай, ти так класно виглядаєш, помолодшала і фарбуватися стала по-іншому».

Погодьтеся, приємно почути, що ти через десять років помолодшала, а не постаріла. Причому я точно знаю, що це був не комплімент, цей хлопець завжди говорить, що реально думає.

Але найголовніше в його словах було – «ти фарбуватися стала по-іншому». Я запитала: «А як я раніше фарбувалася?» Він відповів: «Не пам’ятаю, але було щось дуже блакитне».

А я це пам’ятаю. Це було жахливо! Справа в тому, що в мене світла шкіра і світле волосся, і я вважала, що блакитні тіні і червона помада – це те, що треба. І «намалевивала» я ці тіні від вій до брів.
Чому ж я змінилася?

Мені пощастило, в 1994 році я потрапила на дуже серйозні курси з догляду за обличчям та макіяжу. Я навчалася в Лос-Анджелесі, пройшла річне стажування в Ізраїлі, потім провела більше п’ятисот курсів в різних країнах, зробила красунями кілька тисяч жінок без всяких операцій – тільки за допомогою пензля та олівця, і звичайно ж, змінилася сама.

А значить, все, чим я хочу з вами поділитися, засноване не тільки на теорії, а й на практиці. Зараз я вже не займаюся цим як професією, але набутий досвід, думаю, буде цікавий багатьом читачам. І я сподіваюся, що все, що ви дізнаєтеся, змінить на краще не тільки ваш вигляд, а й ваше життя.
Тепер про головне

Якось ми сиділи за чашкою кави з моїм другом – молодим, але дуже талановитим модельєром, і обговорювали стилі і образи. І він сказав одну дуже важливу фразу: «В образі чоловіки мають значення деталі, такі як стрижка, краватка, годинник, запонки та інше. А от в образі жінки немає деталей. Жінка – це одна суцільна деталь ».

І це дуже важливо. У вашому образі макіяж, звичайно, важлива деталь, але він повинен поєднуватися і з зачіскою, і з кольором волосся і одягу, і зі стилем одягу, і з прикрасами, і з взуттям … Коротше – ваш образ повинен стати однією суцільною деталлю. Причому не треба намагатися когось наслідувати або тупо слідувати моді.
Ваш неповторний образ

Що особливо важливо – в цьому образі ви повинні відчувати себе комфортно і природно. Як створити ваш образ?

Є три типи макіяжу. Денний, діловий і вечірній. Клікніть по картинці, щоб збільшити її. На прикладі макіяжу очей ви бачите, що він будується однаково, але різниться за насиченістю і за кольоровою гамою.

Денний макіяж тонально витриманий в кольорах, близьких до кольору шкіри.
Діловий макіяж – в сірих і коричневих тонах (кольори землі). Іноді допускається додати інший колір, але ледве видимий – як відблиск.
Вечірній макіяж – яскравий, допускає будь-які кольори і насиченість кольору. Кольори і насиченість, звичайно, повинні бути в гармонії з одягом і з особливостями вашої особистості.

Звичайно, ваша одяг, прикраси та інші аксесуари, зачіска, взуття теж повинні відповідати вашому макіяжу.
Де доречний денний макіяж?

У такому макіяжі ви можете бути вдома, вийти погуляти з дітьми або з собачкою, збігати в магазин, з’їздити на пікнік або в кантрі-клуб. Ви одягаєтеся в просту зручний одяг і не зловживаєте прикрасами. Зачіска теж така, як вам зручно.

Сумка підбирається в залежності від того, куди ви йдете. Але ні в якому разі не ділова або мініатюрна для урочистостей. Взуття – без каблука або на невеликому каблучку.

Якщо ви з’явитеся в денному макіяжі на ділову зустріч, ваші потенційні партнери, побачивши настільки бліду особистість, вирішать, що ви – слабкий партнер. І ваша угода може не відбутися. Ну, а якщо ви прийдете в такому вигляді на торжество, ви будете виглядати сірою мишкою і відчувати себе дуже незатишно і безглуздо.
Коли прийнятний діловий макіяж?

Звичайно ж, він годиться на роботу і ділові зустрічі. Який одяг вибрати? Таку, яка відповідає дрес-коду вашої діяльності. Але постарайтеся все-таки виглядати сексуально, це завжди буде вашим додатковим козирем. Не будьте таким собі «синім панчохою», «застебнутим на всі гудзики».

Є кілька загальноприйнятих правил:

Декольте – до рівня грудей. Глибоке декольте упускає в очах опонентів ваш діловий авторитет, а дуже закрите насторожує, створює враження, що ви закриті для співрозмовників і чогось не договорює. Природно, якщо ви в сорочці, то розстебніть гудзики до рівня грудей.

Довжина спідниці – плюс-мінус 10 см від коліна. Міні натякає, що ви не по справі сюди прийшли. А максі або довший розкльошені міді виглядає просто безглуздо.

Сумка – сувора і ділова, зручна для вашої діяльності. Звичайно, без рюшечек, блиску і інших прибамбасів. Здорово, якщо сумка та інші ділові інструменти мають логотип фірми. Це додає вам вагу в очах опонентів.

Взуття елегантна, але не дуже високий каблук. Туфлі без каблука для ділової зустрічі вибирати не варто, вони більше підходять при денному макіяжі.

Про те, чому денний макіяж не підходить для ділової зустрічі, я вже згадала. А ось вечірній макіяж і аксесуари на роботі або ділової зустрічі кричать про те, що ви сюди не працювати прийшли, а зовсім з іншого приводу.
Куди носити вечірній макіяж?

Звичайно ж, на всілякі урочистості та корпоративні прийоми. Ось тут немає ніяких обмежень ні у вашому одязі, ні в прикрасах, ні у висоті каблука, ні в декольте. Сумочка маленька, відповідна за стилем до взуття і до одягу.

Але не переборщіть, не будьте вульгарними. Наприклад:

Якщо ви вибрали глибоке декольте, то закрийте ноги.
Якщо ви глибоко відкрили спину, уникайте декольте і закрийте ноги.
Якщо вибрали міні, не потрібно глибоко відкривати груди і спину.

Будьте елегантні і сексуальні. Не відкривайте занадто багато, залишайтеся загадкою. Але й не закривайтеся до такої міри, щоб до вас боялися підступитися.

З цим розібралися. Але, перш ніж приступити до макіяжу, треба правильно вибрати колірну гамму, яка підкреслить наші достоїнства і сховає недоліки.

Існує думка, що кольори макіяжу підбираються до квітів одягу. Це помилка. Колірна гамма – і макіяжу, і вашого одягу – підбирається до типу вашої шкіри.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як стати чарівною? Три типи макіяжу