Мисливський стиль PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Мисливський стиль, на мій погляд, нині потребує деякої реабілітації, тому що він активно використовується в інтер’єрах кафе і ресторанів і перестав асоціюватися з приватним інтер’єром. Насправді мисливський стиль дуже продуктивний і симпатичний і може бути реалізований не тільки в заміському будинку, але і в міській квартирі.

Мисливський стиль

Студия художественной таксидермии VIP Трофей, изготовление чучел животных, птиц, ковры, выделка шкур.

Мисливський стиль практично завжди виконується виключно в осінніх квітах. Осінні кольори і самі по собі дуже затишні, а в мисливському стилі знаходять додаткову теплоту – можливо, тому, що мисливський будиночок асоціюється з відпочинком, палаючим каміном і гарячим глінтвейном. Тут уже стиль і тягнеться за ним шлейф асоціацій працює на колористику.

Мисливський стиль дуже привабливий продуманим поєднанням аскетизму і зручності, комфортності. Що ще, справді, потрібно бравим мисливцям, як не камін, зручні крісла і глінтвейн?

Реалізуючи мисливський стиль у вітальні, кімнаті відпочинку або їдальні, пам’ятайте про це співвідношенні комфорту і аскези – в приміщенні повинно з’явитися те, що необхідно і достатньо.

Вцьому проекті дуже добре продумано кількість предметів – є стіл і стільці, диван і кавовий столик, шкури і камін; є все необхідне для відпочинку і витримана атмосфера.

Мисливський стиль

Студия художественной таксидермии VIP Трофей, изготовление чучел животных, птиц, ковры, выделка шкур.

Якщо у вітальні досить мати камін, зручні дивани та крісла і кавовий столик, то в кабінеті необхідно безліч інших предметів – письмовий або комп’ютерний стіл, книжкові шафи, оргтехніка. Тому кабінети нечасто виконують в мисливському стилі, оскільки мисливський стиль їх абсолютно очікувано відкидає – який, справді, може бути кабінет в мисливському будиночку.

Цей кабінет дуже затишний, але про нього можна сказати, що він витриманий в канонічному мисливському стилі – швидше навпаки – елементи мисливського стилю внесені в традиційний вікторіанський інтер’єр

З цих причин в мисливському стилі найчастіше виконуються вітальні, холи і передпокої, вітальні-їдальні, рідше кухні та спальні і практично ніколи дитячі та кабінети.

Мисливський стиль

Студия художественной таксидермии VIP Трофей, изготовление чучел животных, птиц, ковры, выделка шкур.

Для холу й прихожей мисливський стиль дуже підходить – він одразу налаштовує на відпочинок і затишок.

Однак потрібно правильно вмонтувати передпокій в мисливському стилі в контекст іншого приміщення будинку, особливо якщо в передпокій виходять двері, які завжди відкриті. Видимою в них інтер’єри повинні гармоніювати з “мисливської” передпокої по колористиці і настрою.

не виключено, що цей хол виконаний в такому лаконічному варіанті мисливського стилю саме тому, що приміщення, що переглядали з холу, теж дуже лаконічні

Як уже говорилося, колористика мисливського стилю – це майже виключно осінні кольори, іноді з включеннями солодких і рідко пастельних кольорів.

Мисливські інтер’єри рідко бувають світлими – як правило, в них використовується меблі в темних осінніх квітах, килими приглушених кольорів, щільні гобеленові штори. Рудуватий горіх і натуральний і морений дуб виключно вдало поєднуються з болотним кольором, з кольором моху, з кольором іржі – одними з найпопулярніших квітів у мисливському стилі.

Тому щоб приміщення не виглядало занадто затемненим, стіни можна зробити або в найсвітліших осінніх квітах (хакі, колір льону, колір мішковини) або в світлих солодких кольорах (крем-брюле, ваніль, кремовий), або зробити їх білими, імітувавши за допомогою рідких шпалер нерівну штукатурку-мазанку.

Мисливський стиль

Студия художественной таксидермии VIP Трофей, изготовление чучел животных, птиц, ковры, выделка шкур.

Саме канонічне рішення – стіни з натурального каменю або дерева – в міських квартирах практично нездійсненно і вельми затемнює простір.

Тому, якщо ви проектуєте в мисливському стилі житловий простір, продумайте, який градус автентичності вам потрібен. Якщо ви готові відмовитися від світлих стін на користь канону, відмінно, але тоді вам треба добре продумати освітлення.

Спочатку проблема освітлення в мисливському стилі відсутня – яке освітлення потрібно мисливцям для того щоб обсохнути, поїсти, випити, похвалитися трофеями і лягти спати? А ось для постійно експлуатованого житлового приміщення це важливо. Якщо у вас темні стіни (натуральний камінь, дерево і їх імітації), то додайте і верхнього світла, і локального у вигляді різноманітних світильників. Добре, якщо світильники будуть в міді або бронзі.

Мисливський стиль

Студия художественной таксидермии VIP Трофей, изготовление чучел животных, птиц, ковры, выделка шкур.

Щоб освітлити інтер’єр в мисливському стилі і не втратити автентичності, можна обшити стіни від низу до середини дерев’яними панелями, а верх залишити світлим. Це дорого, але якщо вам хочеться ефектного і затишного інтер’єру, витрати виправдані. Панелі, звичайно, повинні бути з лаконічною різьбленням і можуть йти не вище середини стіни, а краще навіть трохи нижче.

У колір панелей по стику стін і стелі можна помістити широкий плінтус, і схожість з фахверковим будиночком буде ще сильніше.

Мисливський стиль

Студия художественной таксидермии VIP Трофей, изготовление чучел животных, птиц, ковры, выделка шкур.

Добавлять чи справжні фахверки (стельові балки темного дерева, розташовані під стелею і відкриті погляду) – це справа вашого смаку.

Фахверк, з одного боку, додає виразності мисливського стилю, з іншого – може виглядати занадто декоративно, штучно і тому смішно.

Ну і не знаю, чи варто говорити про те, що місце фахверка – тільки в котеджі, але ніяк не в міській квартирі.

Мисливський стиль вітає масивну меблі з натурального дерева, не лаковану, спрощених форм – обов’язково дуже комфортабельну, зручну.

Масивний стіл повинен дозволяти розміститися великій компанії. М’які меблі повинна бути такою, щоб можна було не просто посидіти, а розвалитися і заснути.

Стануть в нагоді чохли на меблі – дадуть вам можливість урізноманітнити декор і додадуть інтер’єру в мисливському стилі велику «старовина», зробивши його особливо виразним.

Мисливський стиль

Студия художественной таксидермии VIP Трофей, изготовление чучел животных, птиц, ковры, выделка шкур.

Якщо у вашій родині всі є шанувальниками таксидермії, то, звичайно, чучела тварин – візитна картка цього стилю – будуть дуже доречні. Але від них краще утриматися, якщо у вашій сім’ї є маленькі діти – чучела можуть стати для них джерелом серйозних страхів.

Доброю альтернативою трофеїв на стінах є гобеленові картини з мисливської життя (знову ж таки, якщо є діти, стежте, щоб на картинах не були зображені вбите або поранена тварина).

Гобелени практично завжди виконані в осінніх квітах і будуть відмінно поєднуватися з усім інтер’єром, посилюючи інтенцію.

Гобелен також може бути присутнім в оббивці меблів, в чохлах, в аксесуарах (диванних подушках, шторах, килимках і т.п.).

Переважно, щоб він не був занадто строкатим і щоб його не було надто багато.

Якщо у вас є камін, на стіну навколо нього можна повісити зброю, а на камінну полицю покласти, наприклад, мисливську тірольське капелюх. Це буде забавно і дасть можливість вашим гостям трохи розважитися після пари келихів глінтвейну. Взагалі камін або його імітація – важливий елемент мисливського стилю, тому задумуючи інтер’єр міської вітальні в мисливському стилі, продумайте заздалегідь, як вбудувати камін в архітектуру кімнати і як його оформити.

Оформлення камінів в мисливському стилі зазвичай не блищить різноманітністю – як правило, це натуральний камінь, нарочито груба кладка, трофеї над каміном або на камінній полиці, аксесуари в стилі кантрі. Для того щоб зробити інтер’єр “прикольніше”, можна оформити камін у вигляді пічки-буржуйки.

Мисливський стиль багато хто вважає мужнім, навіть брутальним. Чи буде жінкам в ньому комфортно?

Це, звичайно, залежить від жінки, але мені особисто здається, що в мисливському стилі багато затишку. Якщо його недостатньо, то можна посилити присутність м’якого теплого текстилю – тих же чохлів, диванних подушок, килимів, пледів і покривал.

Аксесуари в шотландській клітці (обробка чохлів для дивана, парочка диванних подушок на однотонному фоні) спрацюють одночасно і на «мисливські» асоціації, і на відчуття затишку. Також незайвими будуть аксесуари в стилі кантрі – вони розбавлять суворі мисливські реалії.

Студия художественной таксидермии VIP Трофей,

изготовление чучел животных, птиц, ковры, выделка шкур.

Мы сделаем прекрастный охотничий трофей, сувенир для охотника, оформим ваш охотничий домик, сауну, ресторан. Вы можете купить или продать свой охотничий трофей.

www.viptrophy.com.ua


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Мисливський стиль