Хочеш бути стрункою влітку? Починай добиватися цього з осені! PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Ви все ще вважаєте, що працювати над своєю фігурою, худнути або хоча б намагатися не повніти треба ближче до літа? Десь навесні, так? І що? Багато чого вам вдається досягти за такий малий проміжок часу? А якщо вдається досягти багато чого, як ви себе почуваєте після цього? Як вам ваш «здоровий» колір обличчя? Синці під очима не з’являються? Багато енергії? А адже краса вимагає аж ніяк не жертв! Вона вимагає регулярності.

Дівчата, дівчата і жінки! Дорогі й улюблені! Читаєте про те, як впоратися з осінньою нудьгою і депресією? А адже це дуже просто! Треба ставити собі цілі і досягати їх, не сидіти на місці! Ось вам ідея, яка завжди актуальна – починайте працювати над своєю фігурою прямо зараз, восени. І вам вдасться здивувати всіх і себе результатом.

Різко худнути восени не варто ... Але взагалі цього не варто робити ні навесні, ні влітку, ніколи! Давайте хоча б постараємося не набрати зайвої ваги в цей чудовий час року, коли наш апетит так підскакує. Це природно, звичайно, наш організм намагається сховатися жирком від майбутніх зимових холодів. Але нехай нас, струнких і привабливих, краще гріє в холоди не жир, а коханий чоловік, він буде це робити з величезним задоволенням! А якщо немає коханого, улюблена шубка зробить це на «відмінно». А від того, як вона на вас прекрасно сяде, гарний настрій забезпечено.

Отже …
Бажання – це тисяча можливостей, а небажання – тисяча причин!

Ви ще не ходите на фітнес, аеробіку, танці або тому подібне? А в чому ж справа? Найчастіше відповідь – «не вистачає часу» … А чи справді його не вистачає? Або просто немає порядку в житті? Давайте розберемося.

Час вимагає управління та порядку, інакше воно просто витече крізь пальці, а ви так і не зрушите з місця в досягненні тієї чи іншої мети. Природно ви вже знайомі з основами тайм-менеджменту. В основному в різних джерелах пишеться про планування свого часу, і багато хто саме це приймають за тайм-менеджмент.

Але це лише «верхівка айсберга». Якщо подумати не про час, а про будь підприємстві … що передує плануванню? Це контроль та аналіз. Не полінуйтеся, заведіть зошит, в якому докладно опишіть всі дії, що здійснюються вами протягом 1-2 тижнів. Розпишіть все докладно, по годинах, по хвилинах. А потім сядьте і проаналізуйте свої дії! В основному, якщо часу не вистачає, це означає лише те, що десь ви його витрачаєте занадто багато. Можливо, в магазинах? А адже це завдання іноді можна доручити дітям або чоловіку! Можливо, можна менше спілкуватися по телефону і в соціальних мережах та й просто сидіти за комп’ютером?

Проаналізуйте і ви все зрозумієте. А потім вже плануйте! План поступово навчить вас дивитися в майбутнє, і це стосується не тільки фітнесу.

А танці (фітнес, аеробіка і т.д.) вам просто необхідні, інакше ви просто постарієте раніше терміну і розповніє більше потрібного, а в майбутньому звичайна прогулянка з дітьми буде дуже важка для вас, адже і ноги, і спина, та й взагалі все, будуть абсолютно слабкими і нездатними навіть на найменші фізичні навантаження.
Заборонений плід солодкий, тому не забороняйте собі нічого!

Навіщо забороняти? Від цього ж ще більше хочеться! Просто постарайтеся себе обмежити в калорійних, але улюблених продуктах. І зрозумієте, що від цього ви нічого не програєте! Адже це буде певним подарунком для себе коханої, ви лише більше насолодитеся смаком. А подарунок такий даруєте собі за добрі справи! Наприклад, попрацювали добре на фітнесі сьогодні – отримуйте подарунок! А в день відсутності фізичного навантаження слід обмежити себе в таких подарунках.

До речі, якщо ви ласун і не можете жити без солодощів – вибирайте для себе варення та повидло. По-перше, калорійність цих продуктів складає 250-350 калорій, у той час як калорійність шоколаду, вафель, тістечок становить 450-600 калорій. А по-друге – це складні вуглеводи. Вони засвоюються повільно і до того ж містять клітковину, яка ще більше уповільнює засвоєння вуглеводів. Забудьте про прості вуглеводи (шоколад, печиво, хліб, газовані напої) і перейдіть в повсякденному харчуванні на складні, і ви будете худнути без жодних дієт!
Починайте худнути не з стегон, не з живота, а з голови!

Чому ви їсте? Погодьтеся, це відбувається на несвідомому рівні. Ось ви сидите за комп’ютером, читаєте щось, а поруч стоїть тарілка з печивом … І ви думаєте: «От з’їм зараз одну-єдину печенюшку і більше не буду» … Найчастіше це закачується порожній тарілкою, правда?

Так от, треба привчати себе до «усвідомленого харчування». Психологи рекомендують один практикум: почніть розмовляти зі своїм шлунком! Перш ніж з’їсти що-небудь, прислухайтеся до всіх відчуттів усередині себе. Навіщо мені є цю цукерку, якщо я вже і так відчуваю важкість у животі? А чи дійсно я хочу замовити в кафе до чаю цей десерт або я просто роблю це за компанію з подружками?
Снідай, як король, обідай як, принц, вечеряй, як жебрак!

Це один з найбільш відомих, але найбільш складних у виконанні принципів. Не будемо говорити про і так відомих фактах, що не можна їсти після шостої і так далі. Поговоримо про інше.

А ви знаєте, що регулярно пропускаючи сніданки, ви будете набирати вагу?! Ось такий от парадокс! Кожні 5-6 років ви будете неминуче одужувати на 3-5 кг. Але пояснюється це досить просто. Ваші обмінні процеси сповільнюються в зв’язку з тим, що потреба в енергії падає, і з’їдені калорії виявляються просто непотрібними. І ці непотрібні калорії будуть відкладатися в абсолютно непотрібних місцях.

Якщо ви скажете, що це дуже важко для вас – щільно снідати, так як вам зовсім цього не хочеться, тоді все з вами зрозуміло. Ви у нас – любитель поїсти ночами! Так? Звичайно, після вечері опівночі ви зустрінете ранок з повним шлунком! Адже під час сну травлення призупиняється.

Тому пам’ятайте, що останній щільний прийом їжі повинен бути максимум в 7-8 годин вечора! Потім на допомогу приходять фрукти, овочі. І нехай краще вони у вас лежать в тарілочці неподалік від комп’ютера.

Ось такі легкі правила, а ефект не змусить себе чекати. Перевірте!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Хочеш бути стрункою влітку? Починай добиватися цього з осені!