Алергія. Як звести проблему до мінімуму? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

«У мене алергія на полуницю і … математику!». Алергія стала настільки невід’ємною частиною нашого життя, що це слово увійшло в повсякденний мову.

Прекрасний червневий день за містом не всім людям подобається. Напади чхання, нежить, закладеність носа – доля тих, хто реагує на пилок і страждає сінну лихоманку щороку. Для алергіків зовсім непросто провести тиждень канікул у родичів, де є пір’яні подушки і домашні тварини.

Сьогодні алергія – одна з найпоширеніших проблем. Чи можна звести її ризик до мінімуму?

Алергія – це індивідуальна захисна реакція організму на речовини, які взагалі не небезпечні. Алергени можуть бути різними у різних людей і змінюватися протягом життя. Однак деякі речовини – найпоширеніші збудники алергії – викликають небажані реакції найчастіше: пилок рослин, пил, домашні тварини, шпинат, аспірин.

Одні і ті ж алергени у різних людей можуть викликати різні реакції: нежить, астму, сінну лихоманку, кропивницю, сильне серцебиття, набряк гортані.

Коли алергія вже проявилася, лікарі намагаються полегшити стан людини: зменшити нежить, свербіж та ін Але є й інший спосіб лікування. Під шкіру вводять поступово зростаючі дози алергенів для того, щоб «навчити» організм переносити ці чужорідні речовини, пристосуватися до них.

Всім відомо, що здоров’я наших дітей залежить від того, як ми про них піклуємося. Чомусь вважається, що якщо в дитинстві не було алергії, то вже й не буде. Насправді це міф. Ви можете прожити років 20, а потім з’ясується, що у вас алергія на амброзію. В цьому немає нічого дивного. Так уже влаштований наш організм. Тому, дорогі майбутні матусі, пам’ятайте, що певні обмеження під час вагітності – це вимушений захід для збереження здоров’я ваших діток. Хоча це і не зніме схильності до цієї хвороби.

Від 15 до 30 відсотків населення всього світу страждає від алергії. Нещодавно проведене дослідження показує, що в цьому «винна» навколишнє середу.

Ймовірно, алергія – це розплата за сучасний комфорт. Добре опалювальні квартири без щілин, в яких немає потоку повітря – ідеальне місце для мікроскопічних пилових кліщів, які харчуються частинками нашої шкіри. Продукти життєдіяльності цих кліщів викликають алергічну реакцію. Різноманітність продуктів харчування також підвищує число ймовірних алергенів. Селянин XIX століття цілком міг мати алергію на манго або мандарини, але ніколи не страждав від неї. Адже ці екзотичні фрукти не потрапляли до нього в тарілку. Тому потрібно ретельно продумувати свій раціон, особливо, якщо ви точно знаєте, що вам можна їсти, а що не можна.

Забруднення навколишнього середовища також провокує алергію. Дійсно, вихлопні гази машин руйнівно діють на слизову носа і бронхів і підвищують їх чутливість до алергенів. Наприклад, сінна лихоманка в Англії була виявлена ​​в 1810 році, в Німеччині в 1830 і у Франції в 1860. Значить, алергія йде слідом за індустріальним розвитком.

Універсального кошти для її лікування немає, є тільки засоби, тимчасово полегшують стан. Але багато чого залежить саме від нас. Хочете бути здоровими – будьте ними!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Алергія. Як звести проблему до мінімуму?