Жінкам: які особливості організму необхідно враховувати при схудненні? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Ні для кого не секрет, що жіночий організм поводиться по-різному в різні фази менструального циклу. Здатність до скидання кілограмів у однієї і тієї ж жінки в різні періоди часу різна! Не враховуючи цю особливість, багато розчаровуються завчасно …

Для того щоб не було зайвих розчарувань, розглянемо особливості фаз менструального циклу детальніше:
1. Менструальна фаза

Період, коли починаються і йдуть місячні. Триває він в середньому 3-6 днів.

Наш організм чітко знає: «запліднення не відбулося». Тому організму немає необхідності запасатися кілограмами і калоріями «про запас». Я думаю, багато жінок вже звертали увагу, що саме в цій фазі животика немає, а апетит дуже помірний. В цей час можна сміливо і ефективно худнути! Кілограми будуть скидатися тільки так, і сили волі на все буде вистачати.
2. Проліферативна (фолікулярна) фаза

Умовно ця фаза триває декілька днів після місячних. У справу вступає гормон естроген. Саме цей гормон впливає на невідпорність і сексуальність жінки. Ви відчуваєте, як починає з’являтися інтерес до чоловіків (і цей інтерес поступово наростає). Настрій прекрасний, і ви відчуваєте емоційний і енергетичний підйом!

Організм готується до овуляції. Потреби в запасі жиру і калорій ще немає. А це значить, будь-яка жінка може продовжувати ефективно сидіти на дієті і стрімко (наскільки це можливо) скидати кілограми. До своїх старанням також можна підключити заняття спортом, адже енергії на все вистачає!
3. Фаза овуляції

Період найнебезпечніших днів. Хоча яйцеклітина живе всього добу, організм готовий до зачаття протягом тижня (включаючи частину попереднього періоду). Будь-яка жінка може визначити цю фазу за такими ознаками, як підвищена збудливість, сильне бажання, сильне потяг до чоловіків і, природно, найяскравіші емоції в сексі. Ви відчуваєте в собі потребу покрасуватися, пофліртувати.

Мета організму – зачати дитину. Всі сили природи для цього прикладені, і … Настає період «жора». Ви відчуваєте, як наростає апетит і все здається дуже смачненьким …

Таким чином, ми переходимо до наступної фази, яка називається …
4. Лютеиновая фаза

Лютеиновая фаза триває приблизно 14 днів. До речі, це «безпечні дні», під час яких не відбувається зачаття. Але кожен організм індивідуальний, тому можливі похибки.

В організмі жінки править гормон прогестерон. Він виділяється для збереження вагітності.

Організм думає, що він вагітний! А це означає, вживаються заходи щодо створення умов кращого збереження мнимого плода. Тобто у жінки наростає апетит, вона жує все підряд. Все здається смачненьким! В організмі докладено всіх зусиль для збереження калорій і води. Наростають набряки (деякі жінки відзначають в цей період набухання молочних залоз) і додаються кілограми.

У вас пропадає потяг до чоловіків, і настрій поступово погіршується. З’являється животик, і фігура не дуже велика.

У цій фазі всі ваші старання з схудненням порожні. Посилена дієта і голодування призводять лише до сигналу організму: «настали важкі часи – треба терміново наїдатися!», І включаються механізми, що викликають ще більший апетит! Природно, ні грама ваги в цей період ви не втратите. Якщо ви не сидите на дієті, то ще й додасте (як правило, додається близько двох кілограмів).

У цю тиждень-два я б порекомендувала розслабитися – можливо дозволити собі трохи більше поїсти (контролюючи себе, природно). Найкраще застабілізувати і протриматися без додаткових обмежень, але й не без обжерливості. Намацайте свою «золоту середину». І найголовніше, не орієнтуйтеся на кілограми! Інакше ви ризикуєте розчаруватися у всіх своїх намаганнях і з горя набрати все те, що було героїчно втрачено в попередні фази циклу.

Протягом 12-14 днів організм отримує інформацію, що вагітності не відбулося, і відбувається черговий гормональний перепад. Ваш настрій остаточно псується, ви стаєте дратівливою, ранимою.

А потім все повертається на круги своя. Настрій поступово приходить в норму, і перед самими місячними (або під час них) ви різко скидаєте всі набрані кілограми, набряки спадають, і своє схуднення можна успішно продовжувати!

От і все. Удачи вам в корекції ваги!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Жінкам: які особливості організму необхідно враховувати при схудненні?