Чи добре бути худою? 13 причин не мучити себе дієтами PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Новорічне застілля позаду і ви згадали про свою дієту? Не поспішайте знову катувати свій організм. Побудьте кілька хвилин худий і вирішіть: чи точно вам це потрібно.

Отже, уявіть, що ви худенька. (Ви ж так любите це робити!) Представили? А тепер дивіться, як таким як ви, худим, «весело» живеться.

Чортова дюжина комплексів «худишкі»

1. Кожен, хто давно вас не бачив, або новий співрозмовник при знайомстві, вважає своїм обов’язком, зробивши жалісливу міну, поспівчувати: «Ой, яка ж ти худа?! Тебе що, не годують? »(Як варіант:« Їж побільше ».) Найбільш« добренький »запитують з занепокоєнням:« Ти чимось вболіваєш? »А питання« Ти що, на дієті? »Викликає у вас тиху істерику, бо що …

2. Вам доводиться їсти все підряд, щоб хоч трохи поправитися, любите ви це чи не любите, а може навіть ненавидите. І ваші близькі постійно намагаються вас нагодувати, хоча ви щойно поїли.

3. Ви не можете купити собі відповідну річ: все завжди висить, все завжди треба ушивати. Ви вже подумує про те, чи не підкласти чи під бюстгальтер вату. А в міні ваші ноги взагалі сірники сірниками.

4. Ви облазили весь Інтернет у пошуках дієти для того, щоб видужати. Але скрізь пишуть тільки про те, як схуднути.

5. У якій би компанії (жіночої) ви не знаходилися, рано чи пізно всі розмови зводяться до обговорення дієт для схуднення. Ви просто відчуваєте себе білою вороною. Вам залишається два виходи: або піти, або продовжувати сидіти на своєму місці і натягнуто посміхатися.

6. Скільки б по телевізору не показували красунь з параметрами 90 х 60 х 90, в реальному житті чоловіки чомусь віддають перевагу жінкам «в тілі». (А від фрази «Мужики не собаки: на кістки не кидаються» вам взагалі хочеться вити).

7. Коли ви купуєте (або вам дарують) браслети або кільця, вам доводиться спочатку йти до ювеліра, щоб зробити їх вужче.

8. У переповненому автомобілі на колінах у інших завжди сидите саме ви, скрививши шию, щоб не вдаритися головою об стелю.

9. Взимку вам завжди холодно. Ви не розумієте колег, які ходять по офісу в красивих тонких кофточках, тому що самі постійно носите грубі теплі светри.

10. У вас немає ні грудей, ні самі знаєте чого, і ви з заздрістю дивитеся на щасливиць, у яких все на місці. А коли ваш чоловік на них задивляється, давітесь від злості.

11. Чим старше ви стаєте, тим гірше виглядає ваше обличчя. У навколишніх ви все більше викликаєте жалість.

12. На вулиці вас приймають за дочку вашого чоловіка.

13. І, нарешті, через усе це у вас часто виникають напади депресії, ви комплексуєте і від цього худнете ще більше.

Все. Повертайтеся в своє тіло.

Ну і як відчуття? Вам сподобалося?

Звичайно, якщо зайва вага вам протипоказаний за медичними показниками, то це інша справа. Однак якщо худоба – всього лише ваша примха, то пам’ятайте: людина завжди хоче те, чого у нього немає. Худенькі хочуть поправитися, повненькі – схуднути; натуральні блондинки мріють про темному волоссі, а брюнетки – про золотистих кучерях; блакитноокі хотіли б очі карого кольору, а кароокі – навпаки. Цей ряд можна продовжувати нескінченно. Така природа людини.

Тому любіть себе такою, яка ви є!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Чи добре бути худою? 13 причин не мучити себе дієтами