Що потрібно, щоб худнути з радістю? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Кожна жінка бажає виглядати невідхильно, але, на жаль, зауважує зайві жирові складочки там, де їх бути не повинно. Що ж робити?

Робити відкачування жиру або ж складну хірургічну операцію – уже немає часу, та й бажання теж немає. Можна вдатися до допомоги різних дієт. Однак вони, безсумнівно, позначаться на вашому здоров’ї, і до проблеми зайвої ваги додадуться проблеми із здоров’ям.

Тому залишається третій шлях – єдино вірний. Розібратися з нашою проблемою, пізнати нашого ворога і завдати нищівного удару. Так би мовити, привітати його з наступаючими святами.

Потрібно включити фантазію, саме вона нам допоможе з усім впоратися. Адже всім відомо, що людина здатна зцілити себе своїми силами. Позитивне мислення – це ваш шлях до успіху. Отже, наш зайву вагу я назву ворогом. Позбавлення від нього – війною. А на війні всі засоби хороші. Для початку визначимося, як цей злобний ворог з’явився в нашому житті? Відповідь універсальний у всіх без винятку – переїдання.

Нормально так прилаштувався, живе, ні по чому не тужить. Ми його плекаємо, а самі життя собі усвідомлено вкорочуємо. Інший раз вмовляємо себе – що, мовляв, спадковість. І тітка така, і мама, і бабуся. Дурниця! Паразит всередині нас говорить нам це, а ми тупо виконуємо його примхи. І навіть не уявляємо собі, як здорово жити в гармонії з власним тілом.

Відомо, що людина товстіє не від їжі, а від переїдання. Багато людей стали жити для того, щоб їсти. А природою закладено навпаки – є, щоб жити. Перше, що потрібно зробити, – скласти дві долоньки, тільки не впритул, а щоб в середині утворилося простір. Подивіться уважно – саме такого розміру у нас шлунок. Більше туди поміщати їжі – заборонено!

Ми поглинаємо їжі набагато більше і тим самим занурюємо в свій організм їжу, яка потім просто гниє всередині нашого тіла. Саме тут народжується ворог. Його вага – це наш зайву вагу. Ми довгі роки носимо його на себе, а викинути шкода. Він класно прилаштувався, живе собі, радіє, що в полон захопив нову жертву.

У якийсь момент в мозку настає просвітлення. Чим раніше воно настане, тим краще. Скажіть геть уроду! Я за вас цього зробити не можу, навіть якщо дуже захочу. Тільки ви господар власного життя. І тільки ви можете його вбити дуже простим способом: просто почати правильно харчуватися.

Їсти потрібно 2-3 рази на день. Накладаємо їжу і дивимося на складені, злегка опуклі долоньки (або ж еквівалент приблизно 400 грамів їжі). Перерва між прийняттям їжі повинен становити 4-5 годин. У першій половині дня можна їсти все, що хочеться, крім цукру і борошняних виробів, а в другій половині дня більш легкі продукти: фрукти, овочі.

Перший час ворог буде намагатися вивести вас з рівноваги, він навіть спробує своєї товстої жирної лапою накрити Ваш мозок і відключити Ваше міркування. Але ми знаємо, як з ним боротися. Ми теж можемо приспати його пильність – наприклад, випити склянку води з лимоном.

Важливо розуміти, що почуття голоду бути не повинно. Дискомфорт перший час буде викликаний тим, що шлунок-то у нас великий, розтягнутий, і там живе наш ворог. Ми починаємо його виганяти, а кому ж сподобається, коли його з будиночка виганяють?

Якщо дотримуватися даної методики, з перших днів вага буде зменшуватися на очах. Важливо! Радіти кожному скинуті кілограми! Тільки позитив – і успіх вам гарантований. Вивчіть текст аутотренінгу – це досить потужна зброя.

У мене з цієї унікальної методики вийшло позбутися ворога вагою 32 кг. Протягом 3 місяців. Тепер шлунок у мене маленький, і я їм усе, що хочу. Головне – не переїдати і радію життю!

Пам’ятайте! Поки ворог живе всередині вас, життя проходить повз … Адже скоро свята, і так хочеться бути найкрасивішою. Розбудовуємо своє мислення – і починаємо жити по-новому!


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Що потрібно, щоб худнути з радістю?