Як схуднути за місяць? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Схуднення – сам по собі процес делікатний і тривалий. Моральна підготовка, складна дієта і багатоступінчасті тренування. Але іноді буває так, що схуднути треба швидко. Дуже. Скажімо, за три тижні.

Не знаю, що це може бути – швидкий відпустку, заздалегідь заплановане побачення або зустріч колишніх однокласників (коли фото у соціальній мережі кілограмів на сорок розходиться з відображенням у дзеркалі). Тобто вже не до вибору відповідної дієти – тут діяти треба.

Даний курс заснований на особистому досвіді і допомагає спалити близько 15 кг за чотири тижні. Без таблеток, ушивання шлунку і ліпосакції (на це просто не вистачило грошей). Правда, це будуть важкі чотири тижні, і важливо після першої ж не зірватися в «Макдональдс» до найближчої вільної касі.
Сезон на допомогу

Важлива умова – справа має відбуватися влітку. Так що у вас є час на підготовку і перенесення всіх доленосних подій на цей період. Суть в тому, що на жарі хочеться менше їсти, але більше – пити, що в сукупності є основою будь-якої розумної дієти. Літній день триває довше зимового, завдяки чому з’являється великий простір для планування часу тренувань. Взимку ви краще користуєтеся особистим і громадським транспортом, у той час як влітку – більше ходіть пішки. Іншими словами, вибираючи літо, ви автоматично створюєте собі сприятливі умови для успішного позбавлення від зайвих кілограмів.
Почніть з понеділка

Починати краще з початку тижня. Це поширений психологічний фактор, коли з понеділка люди обіцяють кинути пити, курити і винести ялинку. В окремих випадках початок нового життя переноситься на початок наступного місяця або року. Зазвичай ці починання закінчуються там же, де і плануються (за пивом і сигаретою під ялинкою), тому велике значення має моральний і мотиваційний аспект. Наприклад, розкажіть про свої плани всім своїм друзям і знайомим. По-перше, вони вас за це напевно похвалять (що приємно), а по-друге – не дадуть кинути на півдорозі, постійно цікавлячись, як ваші нові успіхи. І якщо успіхів не буде, хтось може сильно в вас розчаруватися.
Курс випалювання

Складаючи свою програму вправ, можете імпровізувати, але обов’язково включіть нижченаведені пункти. Щодня пробігайте по 3 км або проїдьте на велосипеді по 15 км. Робіть вправи на прес і плечовий пояс. Існує кілька східчастих систем віджимань, дотримуючись яких, можна довести щоденну норму до 100 разів.

Наприклад, починаєте з трьох заходів по 20 віджимань вранці, чотирьох по 20 – вдень, і ще трьох по 30 – увечері. З другого тижня збільшуєте кількість віджимань на 10, скорочуючи заходи на один – тобто робимо більше за менший час. На третьому тижні збільшуєте кількість віджимань ще на 10, але залишаєте норму по заходам. Єдина поступка допустима в тому випадку, якщо офіс, де ви працюєте, не пристосований для занять фізкультурою, а в курилці це робити незручно. Тоді можете знехтувати денними віджиманнями, але компенсувати їх відсутність додатковим навантаженням вранці або ввечері.
Правильно харчуйтеся

Взагалі, правильно харчуватися в таких випадках – це взагалі не харчуватися. Але оскільки ми просто хочемо по-швидкому позбутися від жиру, а не попрощатися з життям, від їжі відмовлятися не будемо. Виключіть з раціону солодощі і борошняні. Обов’язково снідайте, оскільки сніданок вважається найважливішим прийомом їжі за день, але багато примудряються пропускати його через непотрібність. Як і обід, він повинен складатися з невеликої кількості м’яса; на вечерю – овочі і фрукти. Перед їжею випивайте склянку води, ще один – під час їжі.
Прості поради

Ходіть так часто, як це тільки можливо. Відмовтеся від ліфтів. Живете на третьому поверсі? Відмінно, піднімайтеся пішки. Живете на тридцять третьому поверсі? Ще краще, бігом наверх без зупинок! Не треба чекати маршрутки – пройдіть пару кілометрів, що розділяють ваш будинок і найближчим метро, ​​на своїх двох.

Зважуйтеся якомога частіше, щоб стежити за прогресом, і з кожним новим успіхом встановлюйте черговий ваговій мінімум, вище якого підніматися вже категорично не можна. Тримайте перед собою свою фотографію тих славних днів, коли ви були худими – це чудова мотивація.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як схуднути за місяць?