Косметика для маленьких дітей: необхідність чи надмірність? PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Косметика і діти – здається, що ці два поняття несумісні, але це тільки на перший погляд. Багато хто знає, що вся косметика ділиться на дві великі групи – косметика для догляду за шкірою і декоративна. Остання маленькій дитині ні до чого, хоча для дівчинки-підлітка є дуже актуальною. А ось правильний догляд за шкірою важливий для дитини з самого народження.

Шкіра дитини

Шкіра дитини є одним з важливих показників його здоров’я, в нормі вона рожева, гладка і пружна, що легко визначається при зовнішньому огляді, саме тому лікар в першу чергу оцінює стан шкірного покриву дитини при огляді. Шкіра у дітей раннього віку ніжна, легко пошкоджується, але має високу репаративної здатністю, що має величезне значення для захисту дитини від агресії навколишнього світу. Додатково шкіра синтезує вітаміни, наприклад, вітамін D, відіграє основну роль в терморегулятивном процесах і бере участь в тканинному диханні.

Щоб шкіра добре виконувала свої запобіжні функції, вона повинна бути цілою і чистою. Кожна мама інтуїтивно це розуміє, і, намагаючись забезпечити дитині комфортні умови, стежить за станом його шкіри.

Основи догляду за шкірою дитини

Щоб шкіра дитини була в хорошому стані, необхідно дотримуватися чотири правила:

  • Забезпечувати оптимальну температуру повітря будинку;
  • Правильно одягати на прогулянку;
  • Давати достатньо рідини;
  • Правильно і вчасно проводити гігієнічні процедури.

Гігієнічні процедури включають в себе очищення шкіри у міру її забруднення і планові купання, з подальшим осушенням і зволоженням.

Особливої ​​уваги у дитини вимагають місця, які погано вентилюються (пахви, пахові області, область шиї і за вухами), і ті, які піддаються тертю від пелюшок, підгузників і одягу.

З давніх часів велике значення приділялося купаниям, для чого використовувалася чиста вода, вода з антисептиками і травами, а так само мило.

Багато хто і в наш час задовольняються тим же самим, ігноруючи спеціальні засоби по догляду за немовлятами, оскільки сумніваються в їх необхідності або безпеці.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Косметика для маленьких дітей: необхідність чи надмірність?