Перша косметика дитини: необхідні речі PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Готуючись до зустрічі малюка з пологового відділення, купуючи необхідні речі, не забудьте і про дитячу косметику, яка буде потрібно відразу. Відмовлятися від переваг сучасних засобів по догляду за дітьми все одно, що в наш час жити в землянці. Косметичні засоби для дітей проходять багатоступінчастий контроль, не мають негативного впливу на шкіру, але мають прекрасне спрямовану дію, допомагаючи забезпечити здоров’я і цілісність шкірних покривів дитини.

Одноразові вологі серветки

Часті підмивання дитини сушать шкіру. Іноді потрібно очистити невелику ділянку шкіри або змінити підгузник в дорозі, іноді відбувається позапланове відключення води – у всіх цих випадках одноразові серветки просто необхідні. Багато мам вважають що одноразова серветка волога і звичайна серветка, змочена водою, надають однакову дію на шкіру, але це не відповідає дійсності. Спеціально розроблена серветка, просочена необхідним засобом, володіє прекрасними очисними властивостями, при цьому не травмує шкіру, так як не має грубих поверхонь. Можна підібрати серветки на різні випадки: тільки очищають, очищають і зволожуючі, очищаючі, зі спеціальним просоченням (яка містить спирт або не містить його, мають гіпоалергенний склад, для чутливої ​​шкіри)

Дитяче мило і пінка для купання

Дитяче мило – друге за популярністю засіб, який набувають батьки для своєї дитини. В даний час на полицях магазинів знаходяться десятки різноманітних сортів різних форм і видів, у тому числі фігурне та рідке мило. Вибирайте по виробнику: коштує воно не дорого, так що придбайте дитині якісний продукт, який буде м’яко очищати шкіру, не пересушуючи її.

Зараз багато батьків обирають замість мила пінки для ванн, це обумовлено зручністю їх використання, хорошими миючими властивостями в поєднанні із захистом шкіри дитини. Пінки для купання випускаються різними виробниками, ціни на них варіюють у широкому діапазоні, що визначається їх складом і терміном придатності, підібрати можна для кожної дитини. Важливо знати, що багато засобів необхідно ретельно змивати з шкіри дитини, однак існують пінки, які не вимагають багаторазового ополіскування, їх застосування ще більш зручно.

Дитячий крем і косметичне молочко

У першій косметичці дитини обов’язково повинен бути дитячий крем. Він розроблений спеціально для дитячої шкіри і володіє властивостями пом’якшувати, зволожувати і відновлювати шкірні покриви. Дитячий крем, як і все, що стосується тіла дитини, потрібно купувати від відомих виробників в спеціалізованих відділах магазинів, так як це гарантує придбання якісного товару незалежно від його вартості. Дитячий крем існує в стандартній формі і з різними добавками спрямованої дії, наприклад, дитячий крем «під підгузник», інтенсивно захищає шкіру дитини від потертостей. Дитячий крем досить жирний, тому багато батьків після купання дитини обробляють шкіру сучасним дитячим косметичним молочком, яке має легку консистенцію, миттєво вбирається і прекрасно зволожує шкіру. Вибираючи молочко, потрібно звернути увагу на вік, з якого його рекомендується застосовувати, тому що деякі виробники розширюють лінійку дитячої косметики за рахунок застосування різних ароматизаторів, що може обмежувати їх застосування у дітей раннього віку.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Перша косметика дитини: необхідні речі