Светлаков залишив дружину заради Брежнєвої PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Популярний актор, зірка гумористичних програм “Прожекторперісхілтон” і “Наша Russia” Сергій Свєтлаков прямо в день народження дружини полетів на острови в компанії спекотної блондинки Віри Брежнєвої.

Злі язики вже давно обговорюють особисте життя зразкового сім’янина Сергія Светлакова. Його екранні образи далекі від ідеалу – то хамуватий мужик, то взагалі маніяк. На всіх заходах його частіше бачать або з дружиною, або з колегою Іваном Ургантом, або з Вірою Брежнєвої. Останнім часом нібито Светлаков став з’являтися в світі, представляючи чергову прем’єру, саме в суспільстві цієї стрункої білявки. Злостивці стверджують, що двох артистів об’єднує щось більше, ніж просто камера.

Так, наприклад, Сергій Светлаков взагалі відлетів все з тією ж Вірою Брежнєвої на острови, повідомляє газета “Твой день”. Мало того, це відбулося буквально в день народження дружини Светлакова Юлії. Сергій залишив дружину в день її 33-річчя і відлетів з Брежнєвої в Таїланд. Як з’ясувалося, блондиниста парочка вирушила в райську країну на зйомки чергового кіношедевру. Цікаво, що Сергій гратиме дружина Віри і їм належить не одна сцена в напівоголеному вигляді.

Перенести від’їзд Светлаков просто не зміг – жорсткий графік. Картина повинна вийти мало не в кінці цього року. “Вся кіногрупа полетіла до Таїланду і 5 лютого приступила до зйомок”, – заявили в кінокомпанії. Втім, сама дружина Светлакова, за словами друзів пари, досить спокійно поставилася до подібного мотиву відсутності чоловіка на своєму дні народження. “Те, що Світлий цілується з Брежнєвої, – не біда. Юля – мудра жінка і розуміє, що Серьога це робить заради сім’ї!” – Заявили друзі Cветлакових.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Светлаков залишив дружину заради Брежнєвої