Видалення небажаного волосся на обличчі: шість варіантів, які працюють! PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

У наші дні існує чимало різних технологій видалення волосся, що підходять для будь-якої ділянки тіла і типу шкіри, тому небажане волосся на обличчі більше не повинні бути нерозв’язною проблемою для жінок. Якщо ви твердо вирішили позбавитися від волосся за один сеанс (і викласти за це чималеньку суму), спробуйте електроепіляція або фотоепіляції. Для тих, хто не хоче витрачати зайві гроші і готовий доглядати за проблемною зоною регулярно, існують такі методи, як віск, вищипування та інші. Всі ці методи доступні, і їх можна використовувати як в салоні краси, так і в домашніх умовах.

Ця стаття – короткий опис найбільш популярних методів позбавлення від небажаного волосся. Щоб домогтися гарного результату на тривалий термін, потрібно лише вибрати постійний або тимчасовий метод, який підійде вам за якістю та ціною, частоті повторення процедури і ступеня роздратування шкіри.

Якщо ви вирішили позбутися від волосся раз і назавжди …

Електроепіляція

Кожен волосяний фолікул обробляється окремо за допомогою спеціальної голочки, проникаючої до кореня волоса і передавальної до нього слабкий струм. Це руйнує волосся, позбавляючи його можливості відрости знову.

Хоча такий метод епіляції може зайняти тривалий час (деяким людям потрібно багатогодинний сеанс, іншим – регулярні процедури протягом кількох місяців), електроепіляція дає стійкий результат і вважається найбільш надійним методом видалення волосся.

До негативних сторін процедури відносяться болючість процедури і її висока вартість. Наприклад, щоб видалити волосся з верхньої губи, буде потрібно до 10:00, а підборіддя займе близько п’ятнадцяти. У людей, чиє волосся жорсткі і швидко ростуть, ці терміни можуть ще кілька подовжитися. Щоб остаточно перемогти природу. Приготуйтеся віддати за процедуру від 25 до 100 євро на годину. Загальна вартість процедури залежить не тільки від ціни години роботи майстра та площі оброблюваної області, але й від вашого гормонального фону, що впливає на ріст волосся.

Лазерна або фотоепіляція

Цей метод заслужено вважається не тільки одним із самих надійних, але і найшвидшим серед методів довгострокового видалення волосся. Короткі пучки світла інтенсивно впливають на волосяні фолікули, змушуючи їх припинити ріст нового волосся.

Один сеанс лазерної терапії піддає впливу тисячі волосків, тому для повного видалення небажаного волосся в одній зоні буде потрібно від трьох до шести сеансів. На відміну від електрики, вплив лазера менш болісно і не займе багато часу. Наприклад, вплив на верхню губу зазвичай займає близько хвилини, а підборіддя стане гладким менш ніж за п’ять. Тим не менш, швидкий результат буде тривати нескінченно довго, і при досягненні бажаного вам більше не знадобиться відвідувати косметолога.

Проте лазерна епіляція не може вважатися універсальним методом видалення волосся. Адже саме вона – найдорожчий спосіб з описаних. Один сеанс може коштувати до 500 доларів, а кількість необхідних сеансів нерідко доходить до шести. Але. Піклуючись про результат, не забудьте і про час, який ви витратите, вибравши інший метод.

До того ж, не у всіх цей метод дає бажаний результат. Щоб процедура пройшла успішно, волосся повинне бути темніше шкіри. В деяких випадках можливе повторне відростання волосся через кілька місяців або років.

Якщо ви згодні регулярно повторювати процедуру …


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Видалення небажаного волосся на обличчі: шість варіантів, які працюють!