Макіяж для круглих очей: як зробити круглі очі виразніше PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Декоративна косметика не даремно користується величезною популярністю у жінок по всьому світу – часом все за рахунок декількох акуратних мазків тіней для повік можна змінити не найбільш вдалу форму очей, зробити погляд виразнішим і чуттєвим. Від форми очей залежить дуже багато чого – від вибору колірної палітри косметики до техніки її нанесення. Навіть круглі, маленькі або опуклі очі за допомогою правильного макіяжу можна зробити набагато красивіше.

Макіяж для круглих очей: секрети виконання

Форму круглих очей легко змінити за рахунок правильного нанесення тіней для повік і підводки для очей. Щоб зробити очі більш довгастими, надати їм спокусливу мигдалеподібну форму, для початку необхідно нанести тіні для повік світлого або середнього (але не темного) відтінку на всі віки. Цей відтінок буде служити своєрідною «базою» під майбутній макіяж. Зовнішній куточок ока необхідно підкреслити тінями більш темного відтінку – за рахунок нанесення тіней за межами контуру очі візуально очі стануть більш довгастими. Такими ж темними тінями необхідно підкреслити частину нижньої повіки, акуратно завдавши кілька легких мазків і потім розтушувавши в області зовнішнього куточка ока. В результаті темні тіні утворюють своєрідний трикутник за зовнішнім куточком ока, візуально подовжуючи очі.

Завершальний штрих макіяжу для круглих очей – темний олівець для очей або рідка підводка, тонка лінія якої підкреслює і верхню, і нижню лінію вій. Щоб візуально подовжити круглі очі, можна намалювати акуратні «стрілки», вивівши лінію олівця за межі зовнішнього куточка ока. Тонка лінія підводки повинна починатися приблизно з середини лінії верхніх вій, а до зовнішнього куточка ока її можна зробити трішки більше широкою. Туш для вій візажисти рекомендують наносити тільки на верхні вії, концентруючись на зовнішній половині вій, а олівцем або підводкою для очей підкреслювати приблизно дві третини і верхньої, і нижньої лінії вій. Лінія підводки, що виходить за контур верхнього і нижнього століття, допоможе підкреслити горизонтальну лінію очей і візуально зробити їх більш довгими.

Створюючи макіяж для круглих очей, необхідно підкреслити темну тінь в складці верхньої повіки за допомогою середнього відтінку тіней для повік, а тіні світлого відтінку наносити як основу від лінії вій до самих брів. Крім того, необхідно приділяти особливу увагу і формі брів – правильно оформивши тонкі брови, надавши їм цікавий вигин, можна зробити очі більш відкритими, виразними, візуально «розкрити» їх.

Якщо очі маленькі і круглі, візуально «розкрити» їх допоможе розстановка правильних акцентів. Ідеальний макіяж в цьому випадку – нейтральні відтінки губної помади, природність шкіри обличчя і яскравий макіяж очей, завдяки якому очі стають центральною частиною обличчя. В цьому випадку навіть маленькі очі візуально будуть здаватися більше.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Макіяж для круглих очей: як зробити круглі очі виразніше