Макіяж для фото: тонкощі зображення PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Кажуть, що нефотогенічна людей не буває, а всьому виною – недбайливі фотографи, які не вміють підібрати ракурс, світло, а також – макіяж для фото. Тут існують свої тонкощі, знаючи які кожна жінка зможе бездоганно виглядати на фотографії.

Загальні особливості макіяжу на фото

У передачі кольору через об’єктив існують свої тонкощі, про які слід пам’ятати, якщо розмова йде про фотографування на портрет, на паспорт чи просто на пам’ять. Фахівці не рекомендують:

  • Робити занадто сильний акцент на очі, особливо домагаючись такого ефекту чорним товстим олівцем для очей, а також розтушовувати його.

Якщо не виконати цю рекомендацію, то очі на фото будуть виглядати, як два чорних плями на світлому фоні особи. До того ж така розмальовка візуально робить очі менше. Професійні фотографи рекомендують користуватися перед портретної зйомкою м’якими тінями, які рівномірно розтушовують до зовнішнього кута ока. А на внутрішньому робити акцент – невелике світла пляма, бажано з палітри сріблясто-білих відтінків тіней.

  • Ні в якому разі не варто використовувати косметичні засоби з блиском або перламутром. Або ж варто звернутися до професіонала, так як світло в даному випадку виставляти досить важко: перламутр бликует на фото.
  • Не варто використовувати і фіолетові відтінки рум’ян і помади – при спалаху вони додадуть зелено-синій відтінок всьому обличчю.
  • Фотографуючись на паспорт (кольорове фото), не рекомендується підводити губи більш темним контуром, ніж помада, так як на кольоровому фото виходять більш насичені тони, що може привести до небажаних ефектів.
  • Перед зйомкою потрібно пройтися по обличчю пушком. Особливо це важливо в спекотну пору року або якщо шкіра схильна до зайвого виділення шкірного сала.
  • Якщо не дотримуватися даної рекомендації, то в підсумку на фото обов’язково проявиться жирний блиск в Т-зоні, а також на щоках.

 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Макіяж для фото: тонкощі зображення