Класичний макіяж: елегантна природність PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

 

Класичний макіяж відображає віяння часу і моду різних епох, зібрану воєдино і застиглу в самому прекрасному збірному образі. Все краще, що було придумано з часу Клеопатри, поступово удосконалювалося, доповнювалося і ускладнювалося. В результаті з’явилася класична школа нанесення макіяжу, що підкреслює достоїнства і згладжує недоліки.

Що таке класичний макіяж?

Сьогодні існує два діаметрально протилежних стилю нанесення декоративної косметики: класичний і авангардний. Перший – це збори всіх, найбільш вдалих поєднань в образі жінки: Палома Пікассо, з яскравими червоними губами, Бріжит Бордо, з підведеними тінями очима, Одрі Хепберн, з відточеними стрілками, і, звичайно, Марія Каллас – з епатажним, в минулому, виділенням одночасно і очей і губ. Другий – опір класичним канонам і море фантазії. На думку візажистів, перший клас все ж превалює над другим. При цьому найбільш широке розповсюдження отримав класичний макіяж, який в процесі розвитку сформував різні тематичні напрямки: спортивний, весільний, для роботи, для повсякденного життя, на вечір, для коктейлю та інші. Сьогодні – це класика жанру, а ще якихось п’ятдесят-вісімдесят років тому, коли вперше з’явилися фотографії Мерилін Монро, Марії Каллас, та інших першопрохідців в макіяжі, такий стиль лаяли і не визнавали.

Саме грамотно підібраний класичний макіяж, здатний як ніякий інший підкреслити жіночність, красу і створити неповторний образ.

Тональна основа класичного макіяжу

Існують два основних типи відтінку шкіри у жінок з європейським типом особи:

  • З жовтизною. Для власниць такого типу, найбільш вдалим буде вибір бежевого, пісочного, попелястого або бронзового відтінку.
  • Червона. Жінкам з такою шкірою підійдуть відтінки червоно-золотого, рожевого, мідно-коричневого.
  • Тон необхідно підбирати, керуючись базовим відтінком шкіри. При цьому в даному випадку працює основне правило класичного макіяжу: природність. Шкіра в результаті не повинна бути занадто світлою або темною, тональна база повинна ідеально збігатися. Надати шкірі матовість можна за допомогою матуючих компактних пудр.

Брови і класичний макіяж

У класичному макіяжі брови – один із самих основних нюансів. Вони повинні бути доглянуті і акуратно прочесаний. Занадто густі, вони додадуть погляду грубості й суворості, занадто тонкі – кукольности і неприродності, а тонка і дугоподібна форма, як у Марлен Дітріх, додасть особі строгості і неприступності. Виходячи з цих нюансів, можна відкоригувати і образ. Для додання бровам доглянутого вигляду, необхідно:

  • Розчесати їх вертикально вниз.
  • Олівцем підвести бажаний вигин.
  • Розтушувати трохи тіней в тон брів.
  • Розчесати брови у напрямку росту волосся, слега, загинаючи догори.

 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Класичний макіяж: елегантна природність