Секс на День святого Валентина PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Святий Валентин жив в III столітті. Це спільний святий і Католицької, і Православної церков. Про його життя збереглося дуже мало достовірних відомостей, зате дуже багато легенд.

Святий Валентин був єпископом італійського міста Терні в той час, коли християни піддавалися переслідуванням з боку імператора Клавдія. Одного разу Валентин зцілив від сліпоти дочку сановника Астеріуса, після чого вся сім’я сановника прийняла християнство. Це викликало гнів імператора – і 14 лютого 269 року єпископ був обезголовлений.

У ті дні в Римській імперії проходили щорічні торжества на честь богині Юнони – покровительки закоханих пар. Однією з традицій свята було дарувати один одному записки з іменами закоханих. Християни перейняли цей звичай, записуючи на листівках імена святих. Саме тому святого Валентина стали вважати покровителем закоханих.

Що подарувати? І секс теж

Вдаючись до любовних утіх, навряд чи хто з нас задається питанням: а чому, власне, ми займаємося сексом? Інша річ вчені, які у всьому прагнуть докопатися до самої суті – раз у раз ми дізнаємося про чергові дослідженнях на цю тему, свідчать про оздоровчі властивості інтимного життя. На цей раз порадувати своїх читачів вирішив британський таблоїд The ​​Sun – газета публікує результати відразу кількох наукових праць, присвячених “цілющої сексу”. Напередодні Дня св. Валентина – одного з найромантичніших свят у році – це особливо актуально.

Не треба бути досвідченим ученим, щоб помітити: частий секс зміцнює серцевий м’яз. Дійсно, під час любовних утіх у нас підвищується тиск і спалюються калорії, а це відмінна кардіотренування. Так, дослідники з Брістольського університету з’ясували, що у чоловіків, які займаються сексом більше двох разів на тиждень, ризик виникнення серцевого нападу в два рази менше. “Секс так само корисний для здоров’я, як і підйом на кілька сходових прольотів”, – погоджується Кеті Росс, спеціаліст Британського кардіологічного фонду.

І поцілунки

Але мало хто знає, що схожого ефекту дозволяють домогтися міцні обійми і тривалі поцілунки: як показало недавнє випробування, проведене групою американських учених з Університету Північної Кароліни, регулярні цілування є хорошою терапією гіпертонії, особливо для женcкого організму. Виявилося, тісні обійми призводять до збільшення рівня гормону окситоцину, що бореться з депресією і почуттям самотності, а також знижують артеріальний тиск і підвищують настрій. Крім того, вчені довели: під час поцілунків збільшується виділення слини, яка вбиває бактерії, що викликають карієс зубів і хвороби ясен. А ці захворювання, як відомо, теж підвищують ризик виникнення серцевого нападу.

Але і це далеко не все. На думку професора Карла Чарнецькі з Університету Уїлкса (шт. Пенсільванія, США), регулярний секс благотворно впливає на імунну систему. До такого висновку він прийшов в результаті спостережень за своїми студентами – у тих з них, хто займався сексом кілька разів на тиждень, рівень імуноглобуліну “А” (одного з найважливіших “захисників” організму від всіляких інфекцій) у крові був набагато вище, ніж у всіх інших.

Зауважимо, що це лише мала дещиця тих досліджень, які відкривають досі невідомі і вельми цікаві сторони інтимних відносин, зайвий раз переконуючи нас без роздумів стрибати в обійми своїх партнерів. Разом з тим вони попереджають: секс корисний тільки тоді, коли мова не йде про зраду. На думку вчених, кожен раз, коли чоловік спить з новою жінкою, його шанси заробити онкологічне захворювання помітно зростає. Крім того, як показало дослідження, проведене Університетом Джона Хопкінса, зрадники майже в два рази частіше вмирають від інфаркту, ніж зразкові сім’янини. А вже про травму, нанесеної коханій людині, і говорити не варто. Та й навіщо – адже на носі День закоханих, який дає чудову можливість зайнятися … зміцненням здоров’я.

Любіть і будьте коханими!

Тягнуться до того, хто правильно пахне

Рік тому вчені з університету Кардіффа провели дослідження, які показали: привабливість чоловіків залежить від вироблення особливого білкового фрагмента, що створює привабливий для жінок запах. Досліди провели на рибах.

З’ясувалося: деякі са-м-ці колюшки виділяють невеликі білкові фрагменти – пептиди, за допомогою яких виробляють спеціальний “синтетичний” запах. На жіночих особин цей аромат діяв безвідмовно. За словами керівника досліджень доктора Гріффітса, схожі механізми, можливо, діють і у людей. Не випадково в моду увійшли парфуми з феромонами – “гормонами статевого потягу” …

І дещо ще

1. Молоді люди цілуються близько 12 разів на день. Люди середнього віку – близько 7. Після 50 років – в середньому два рази. 12% опитаних не змогли згадати, коли цілувалися востаннє.
2. Губи в сто разів чутливіші, ніж кінчики пальців.
3. Жінка цілує в середньому приблизно 79 чоловіків, перш ніж вийде заміж.
4. Під час поцілунку від одного партнера до іншого передається 278 різних культур бактерій.
5. Пристрасний поцілунок частішає пульс з 72 до 100-120 ударів на хвилину.
6. Приблизно 70% сучасних юнаків і дівчат у віці від 16 до 24 років цілуються вперше до того, як їм виповниться 15 років. Для порівняння – тільки 46% відсотків їхніх батьків мали такий же досвід.
7. При французькому поцілунку працюють близько 30 м’язів, з них 12 відповідають за рухи губ і 11 – мови.
8. 15% жінок готові кинути чоловіка тільки через те, що він погано цілується.
9. 63% опитаних чоловіків вважають за краще цілувати ненафарбовані губи.
10. Невинний поцілунок “чмок-чмок” спалює 5 калорій. Збільшивши інтенсивність цілування, можна спалити до 30 калорій за один поцілунок. Для порівняння: хвилина швидкої ходьби спалює всього 4-5 калорій.
11. В середньому людина за все життя витрачає на поцілунки два тижні.

Типи поцілунків по Камасутрі

• Ага. Ігровий поцілунок. Потрібно першим схопити своїми губами губи партнера і ввести мову до нього в рот. Потім поцілувати кінчик носа й підборіддя.
• Боротьба ротів. Роти прочинені, партнери смокчуть один одного, злегка прікусивая губи.
• Грайливий. Він злегка прикушує її губи. Вона рухом мови у нього в роті збуджує в ньому пристрасть.
• Вишуканий. Мова злегка стосується неба партнера.
• имати. Ніжний поцілунок губами в губи, неквапливий, не торкаючись зубів.
• Лепесток. Він відтягує нижню губу і вводить свою мову їй за щоку, збуджуючи її легкими рухами, відхиляють її голову назад.
• Млин. Мова партнера по черзі береться до себе то за одну, то за іншу щоку, злегка притискається торканнями своєї мови і зубів.
• Ніжність. Поцілунок мовою її або його губ, легке торкання мовою верхньої або нижньої губи. Насолода – саме в злегка помітному дотику.
• Поцілунок зубів. Він смокче зуби партнерки, закидаючи її голову все нижче і нижче.
• Раковина. Поцілунок у вухо з легкими покусування мочки вуха і торканнями губ за вухом.
• Рівний. Він бере її губи в свої, робить свої губи трубочкою і всмоктує в себе, прагнучи торкнутися язика.
• сама. Поцілунок мови. Він бере її язик в рот і, трохи торкаючись його зубами, смокче. Вона прагне заковтнути його язик як можна глибше, показуючи тим самим своє пристрасне бажання мати його в собі, володіти ним як чоловіком.
• Сарі. Поцілунок жінки в долоні і лікті з внутрішньої сторони.
• Пристрасний. Смоктання зводу грудей, сосків. Поцілунок нижче рота, нижче живота, внутрішньої частини стегон, лобка. Поцілунок вигинів рук, ніг під колінами. Від губ до грудей і нижче – до лобка, потім назад до губ.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Секс на День святого Валентина