Як зробити гарний макіяж: секрети привабливості PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

З тих пір як багато років тому перший чоловік став наносити фарбу на обличчя, минуло чимало часу. Неодноразово змінювалися смаки та уподобання. Те, що спочатку використовувалося як бойова розмальовка для чоловіків, стало невід’ємним атрибутом жіночності і привабливості. Який же макіяж вважається найкрасивішим в XXI столітті і що потрібно знати, щоб зробити його правильно?

Трохи історії

Макіяж як необхідність виникла задовго до того, як цей спосіб стали використовувати жінки в цілях прикрашення. Історики вважають, що він був придуманий первісними людьми, як варіант виділення людини із загальної маси за силою і статусу. За допомогою різних кольорів, інтенсивності фарбування, спеціальним ієрогліфів можна було дізнатися про те, яке соціальне становище займає чоловік (вождь, мисливець, збирач і інше). Звичайно, ніхто не думав тоді про красу «макіяжу», так як він грав виключно функціональну роль.

зробити гарний макіяжСовсем по-іншому до нанесення фарби на обличчя ставилися в Японії. Жінки нарівні з чоловіками розмальовували обличчя, підкреслюючи вигин брів, виділяючи очі і посилюючи лінію губ.

Великий поштовх розвитку макіяжу дало розвиток театру, який навчив жінок прикрашати себе, використовуючи різні природні барвники. Спочатку це була хна, суміш глини з фарбувальними пігментами, яку в Єгипті готували виключно жерці, щоб розмальовка не тільки прикрашала, а й відповідала стану, в якому перебуває людина. У Середньовіччі ставлення до косметики повністю змінилося, і говорити про красивий макіяжі не доводилося, адже будь-яке забарвлення особи вважалося диявольською забавою.

XVIII століття стало відродженням косметики: в моді була абсолютна блідість (що часто досягалося не тільки косметичними засобами) і яскраві губи, а також невеликий гурток чорного паперу – «мушка» – яку кріпили на обличчя і декольте.

У XX столітті стався вибух, коли буквально за кілька десятиліть були в моді різні (іноді повністю протилежний) віяння. Однак які б правила не диктувала примхлива мода необхідно пам’ятати, що надмірність і пересиченість в усі віки була відразливою.

XXI століття принесло жінкам полегшення: було значно скорочено час щоденних процедур нанесення макіяжу.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як зробити гарний макіяж: секрети привабливості