Модні зачіски 2011-2012 для довгих, середніх і коротких волосся, описи і фото PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Модні зачіски 2012 року – дивіться фото – продовжують тенденцію природності і простоти, але проcтота ця удавана – у всіх модних зачісках є елементи вишуканості та оригінальності.

Модні зачіски 2012 Якщо підходити формально, то модні зачіски 2012 слід розділити на два основних напрямки. Перше – різноманітні варіанти гладких, графічних зачісок з чіткими лініями. Друге – об’ємні, злегка недбалі зачіски з хвилястими локонами. Графічність і строгість у модних зачісках 2012 хороша для офісів, легка недбалість – для неформальних виходів.

Також у 2012 році модні стилісти збираються популяризувати зачіски без челок (їх замінює начісування над чолом) або чубчика оригінальної форми: косі, багаторівневі, асиметричні, з рваними краями. У будь-якому випадку, класична рівна чолка явно не є фаворитом сезону, втім, як і короткі чубчика. Тому, якщо ви носите зачіску із чубчиком, в 2012 році віддавайте перевагу подовженим її варіантів.

У 2012 році не збирається залишати модний Олімп зачіска «хвіст», причому не важливо, чи буде він високим або низьким. Головне – надати зачісці необхідний наліт тієї самої недбалості. Наприклад, висмикніть з хвоста кілька пасом і завийте їх або начешіте хвіст, додавши зачісці модний об’єм. Актуальні хитромудрі хвости, з цікавими вузлами, переплетені косичками або загорнуті різнокольоровими прядками волосся.

Також серед модних зачісок 2012-дивимося фото – актуальні різні асиметричні зачіски з косим проділом, проділом-зигзагом або взагалі без чітко простежується проділу. Чим складніше і оригінальніше форма асиметричною зачіски, тим більше ультрамодно ви будете виглядати.

Мода не ретро не проходить і в перукарському мистецтві. Основний ретро-темою модних зачісок 2012 року, судячи з акредитуючою візажистами зачіскам, стане повернення в 70-і, а, значить, в моді будуть високі зачіски і пишний начіс.

Традиційна російська коса – вельми актуальний тренд серед зачісок 2012, причому вражає різноманітністю варіацій. Наприклад, гладкі коси прекрасно справляються з роллю «зачіски для офісу», а вільний плетіння і коси із спеціально витягненими недбалими прядками більше підходять для побачень та інших неформальних зустрічей. Крім традиційного плетіння з трьох пасом, згадали і знаменитий «колосок».

Пучки з волосся, мабуть, не поступаються в популярності кіс і хвостів. Мабуть, судячи з фото, це самий оригінальний підхід серед модних витребеньок зачісок 2012 року. На жаль, найважчий для самостійного втілення, бо в моді в цьому напрямку панують найскладніші і хитромудрі форми. Особливу увагу в модних зачісках 2012 приваблюють пучки, створені шляхом вишуканого переплетення пасом волосся, причому не тільки власних, а й штучних. Такі зачіски ідеально підходять для урочистих заходів.

Втім, стилісти відзначають, що створити модний образ в 2012 році можна не тільки за рахунок зачіски. Навіть якщо зачіска у вас сама елементарна, ви можете виглядати яскраво за рахунок різних аксесуарів для волосся. Використовуйте для цього будь-які шпильки, обідки, банти, хустки, квіти та інші прикраси для волосся, щоб підкреслити свій індивідуальний стиль. З’явилися навіть ювелірні прикраси, які як би вплітаються у волосся і є складовою частиною модної зачіски 2012.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Модні зачіски 2011-2012 для довгих, середніх і коротких волосся, описи і фото