Як змусити себе схуднути PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Хочуть схуднути багато жінок, але от змусити себе приступити до реалізації своїх бажань для великої їх частини виявляється непосильним завданням. Як же знайти вихід з цієї парадоксальної ситуації? Як змусити себе схуднути?

Давайте з’ясуємо, чому важко змусити себе схуднути і яку роль в ефективному схудненні грає мотивація, позитивний настрій, наші звички і навколишні люди.

Для початку визначтеся з мотивацією. Щоб змусити себе схуднути, потрібно чітко і конкретно знати, навіщо ви це робите. Психологи стверджують, що основними мотивами для більшості жінок, що бажають схуднути, є турбота про своє здоров’я чи прагнення до фізичної привабливості в очах оточуючих і самої себе. Зосередьтеся на тих цілях.
Уявіть, скільки проблем зі здоров’ям вирішаться самі по собі, коли ви схуднете. Ви станете рідше хворіти на інфекційні захворювання, вам не буде загрожувати цукровий діабет і дисфункції серцево-судинної системи, остеоартроз і багато інших хвороб. Зрозумівши це, ви відійдете від бажання насильно змусити себе схуднути до бажання бачити себе здоровою і красивою.
А як зміниться до вас ставлення з боку оточуючих, коли підуть ваші зайві кілограми. Хіба вам подобається те, що ви бачите в дзеркалі? Хіба важко змусити себе схуднути, щоб подобатися вашому чоловікові, рідним, друзям? Ви бачите, як представники протилежної статі дивляться на струнких дівчат? Хіба вам не хочеться ловити на себе такі ж погляди? А як щодо модного одягу? Напевно вам не раз доводилося відмовлятися від покупки вподобаної речі просто тому, що в магазині не виявилося великих розмірів.

Дуже один дуже важливий пункт в ефективному схудненні – позитивний настрой. Хто взагалі сказав, що себе потрібно змушувати худнути? Хіба потрібно змушувати людину робити те, що приносить йому задоволення? Смачна корисна їжа – задоволення! Фітнес з подругами – задоволення. Ранкова пробіжка в парку, коли прокидаються і співають птахи – взагалі щастя.
Поставтеся до процесу схуднення як до джерела позитивних емоцій. Пропливли декілька кілометрів в басейні, встали на ваги і побачили, що трохи втратили у вазі. Відмінна новина! Заряд гарного настрою вам забезпечено. Правда, багато жінок не можуть позитивно налаштуватися на схуднення, бо страшенно бояться зазнати поразки в боротьбі і зайвими кілограмами. Раптом ви станете на ваги після тижня дієти, а ваша вага ні крапельки не змінився? Ну і що? Давайте дивитися правді в очі: гірше, ніж раніше, адже не буде? А от краще – цілком може бути!

Звичайно, вам доведеться міняти свої звички і це теж досить складний момент. Для багатьох проблема, як змусити себе схуднути, виражається саме в страху за можливі зміни в житті, адже змінюється весь її графік, ритм. Але ж ніхто не заважає вам виробити інші, правильні і здорові звички. Це допоможе вам змусити себе схуднути! З часом ви звикнете замість фаст-фуду вживати смачні і корисні салати, а дозвіллю на дивані станете віддавати перевагу поїздки з друзями на природу або заняття активними видами спорту. Тому вам не тільки обов’язково треба поміняти свої звички, але й не забувати регулярно нагадувати собі про користь таких змін. І звикайте хвалити себе за кожне таке досягнення!

Ще один дієвий спосіб, який підтримає ваше прагнення до схуднення, це спілкування. Щоб змусити себе схуднути, спілкуйтеся на цю тему тільки з тими, хто вас підтримує, хто вже схуд, уникайте тих, хто ні в що не вірить. Поставте до відома всіх своїх рідних і близьких про те, що ви вирішили схуднути і робите для цього конкретні заходи. Вам просто нікуди буде відступати, адже все кругом стежитимуть за розвитком подій. Крім того, вам буде з ким поділитися своїми успіхами, що підтримає ваше бойовий настрій. Ну і нарешті, ви зможете знайти компанію однодумців або приклади для наслідування у середовищі своїх знайомих або товаришів по службі, завести сторінку на спеціалізованих сайтах по схудненню, це змусить вас працювати на собою ще більш цілеспрямовано.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Як змусити себе схуднути