Чай з молоком для схуднення PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Чай з молоком для схуднення, або, як його ще називають, молокочай – відмінний варіант розвантажувального дня.
Якщо ви хочете схуднути, то чому б не спробувати схуднення на чаї з молоком? У порівнянні з різними дієтами чай з молоком легше переноситься організмом і користі приносить більше. Звичайно, для тривалого схуднення чай з молоком мало придатний, а ось розвантажувальний день на ньому – саме воно.

Часте питання – який саме чай, чорний або зелений, краще використовувати з молоком з метою схуднення. За великим рахунком, це неважливо. Зелений чай для схуднення традиційно вважається більш корисним, проте в поєднанні з молоком це не настільки важливо. Справа в тому, що в даному випадку ми маємо справу не стільки з якоюсь дієтичною системою, скільки із засобом, який допоможе нам провести день без їжі, притупить голод. Чорний чай, до того ж, дає більше сил, що важливо для працюючої людини. Тому, вибираючи чай з молоком для схуднення, просто проведіть експеримент, зробивши собі перед розвантажувальним днем ​​дві чашки з різним чаєм, і виберіть ту, чий смак вам більше подобається.

Існує два основних рецепта приготування чаю з молоком (молокочая) для схуднення. Вони дуже прості.

Перший рецепт чаю для схуднення – півтора літра знежиреного молока підігріти до появи перших бульбашок (не кип’ятити, це важливо), покласти дві столові ложки чаю і дати настоятися від п’яти до десяти хвилин, залежно від того, який фортеці ви любите напій. Далі склад процідити, злити в термос і використовувати отриманий чай для схуднення з молоком протягом розвантажувального дня.

Другий рецепт чаю для схуднення з молоком припускає, що спочатку чай заварюється водою звичайним способом, а через кілька хвилин, коли він настоїться, до нього додається молоко в рівному з водою співвідношенні. Ця суміш проціджують і ставиться на повільний вогонь, де нудиться п’ять хвилин, після чого готова до вживання.

Є і ще один варіант чаю з молоком для схуднення. Однак він найчастіше використовується не окремо, а під час будь-якої дієти як засіб, що підсилює обмін речовин і роботу органів виділення. Півсклянки чаю влити в півсклянки гарячого молока – і чай для схуднення з молоком готовий. Але пити його треба окремо, наприклад, в перервах між прийомами їжі.

І ще одна порада – максимальний ефект чай з молоком для схуднення надає, якщо пити його теплим, а не гарячим або кімнатної температури.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Чай з молоком для схуднення