Професійне лікування волосся: що порадять фахівці PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Проблеми з волоссям і шкірою голови, так чи інакше, знайомі багатьом. Причинами, що викликають лупа, посічені кінчики, випадання волосся, їх сухість і ламкість можуть стати як зовнішні, так і внутрішні чинники. Іноді для вирішення виниклої проблеми досить місяці косметичного догляду, просто зміна шампуня може дати позитивний ефект. Але коли самостійні заходи по усуненню проблеми нічого не дають – саме час звернутися за допомогою до лікаря.

Зовнішні фактори

* Несприятлива екологічна обстановка,
* Надмірне опромінення сонцем,
* Перепади температур,
* Неправильний догляд за волоссям.

Внутрішні фактори

* Спадковість,
* Неправильне харчування,
* Брак кисню,
* Стрес,
* Симптом більш серйозних проблем зі здоров’ям,
* Наслідки медичного лікування,
* Зміна гормонального фону,
* Старіння.

В сучасному світі проблемам волосся і шкіри голови присвячена ціла область знань – трихологія (від грецького «вчення про волосся»). Лікарі цієї спеціалізації займаються вивченням природи хвороб волосся та шляхів їх лікування. На початку двадцятого століття в Англії з’явився перший Інститут трихолог. З тих пір наука пішла далеко вперед, відкрилося безліч тріхологіческом центрів, на світ з’явилося безліч методик боротьби з недоліками волосся і шкіри голови. Але трихологія, це не самостійна частина медицини. Найчастіше трихолог займаються дерматологи після закінчення спеціального курсу навчання.

Кваліфікований трихолог завжди почне із з’ясування причини проблем з волоссям і шкірою голови. На жаль, іноді трапляється так, що причина, наприклад, криється в порушенні систем здоров’я в цілому. А видимі проблеми з волоссям – всього лише симптом. У такому випадку потрібно якомога раніше виявити причини порушення здоров’я і вжити заходів з лікування.

Зміна гормонального фону, проблема з травленням, кровообігом, виснаження організму, фізичні травми – все це виходить за рамки просто косметичної проблеми. І боротися з цією проблемою можна тільки в комплексі, використовуючи косметичні засоби і медикаментозний догляд одночасно.

На прийомі у трихолога

Питання, що задаються фахівцем-трихологом, схожі на звичайні питання на прийомі у лікаря:

* Що саме і як довго турбує,
* Історія розвитку проблеми,
* Чи були подібні проблеми у батьків і родичів,
* Прийом яких ліків ведеться,
* Чи були в останні час сильні стреси.

Крім того проводиться власне огляд лікарем, при цьому не тільки шкіри голови, але лікар повинен звернути увагу і на вії, брови, нігті.

Також доведеться здати аналізи для мікроскопічного вивчення стану власне волосся, рівня вмісту мінералів і з’ясування гормонального фону пацієнта. Для цього пацієнтові зістригають невелике пасмо волосся. За волоссю можна дізнатися, що відбувалося з організмом за останні три місяці. Які речовини організм отримував, а в яких відчував недолік.

Це основні процедури, без яких неможлива діагностика при професійному лікуванні волосся.

У рідкісних випадках в діагностику входять і інші процедури, що говорять, що випадок не з легких, і доведеться запастися терпінням.

Після проведення діагностики слід власне лікування. Дуже рідко лікування складається просто з шампунів і бальзамів. Проблема волосся криється не в самих волоссі, а у волосяних цибулинах і шкірі голови. І це як мінімум. Найчастіше лікування грунтується на приведення в порядок гормонального фону, відновленні роботи судин, насиченні організму необхідними речовинами.

Лікар може призначити як один вид процедур, так і їх комплекс. У кожному разі, лікування повинно бути ефективним і грунтуватися на особистих показниках пацієнтів. Одне можна сказати з упевненістю – лікування проблем волосся неможливо за один день. Навіть в разі найлегших проблем викликаних зовнішніми факторами знадобиться кілька тижнів для відновлення балансу для шкіри голови.

Зазвичай до складу рекомендацій входять пропозиції про дієту і зміні способу життя. Як уже говорилося, проблема волосся найчастіше – симптом більш серйозних проблем зі здоров’ям, а зміна способу життя, перехід на правильне харчування подарує не тільки гарне волосся, нігті, шкіру, але і поліпшить загальний стан здоров’я, підвищить загальний тонус, позитивно позначиться на емоційному стані.

За допомогою слід звертатися в перевірені лікувальні центри з хорошою репутацією. У разі некомпетентності лікаря проблема з волоссям не просто не зникне, але може стати ще гірше. Трихологом має право називатися тільки людина з медичною освітою. Звичайний перукар не може бути фахівцем-трихологом. Стандартний курс навчання трихолог становить три роки. Після навчання лікар одержує сертифікат про проходження навчання курсу трихолог.

Правильне лікування має не тільки позбавити від видимих ​​проблем, а й усунути внутрішню причину, дати тривалий ефект, після якого пацієнт не буде згадувати про проблеми волосся.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Професійне лікування волосся: що порадять фахівці