Пояс для схуднення PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Що таке пояс для схуднення, відгуки, які пояси для схуднення допоможуть скинути вагу, позбутися від живота, а які від целюліту, що потрібно знати, перш ніж купити пояс для схуднення – наш матеріал.

Зараз всюди можна побачити рекламу різних поясів для схуднення і, звичайно, багатьох людей цікавить, наскільки вони ефективні і які результати можна отримати з їх допомогою.

Пояс для схуднення – в чому користь

На передачі “Жити здорово” розповідали, що пояс для схуднення показаний не тільки при зайвій вазі, але і при захворюваннях судин, шлунково-кишкового тракту, а також при болях у м’язах і спині. Горезвісну «апельсинову кірку» також можна перемогти, використовуючи пояси для схуднення. Ну а людям, які ведуть малорухливий спосіб життя, такі пояси підійдуть як профілактичний засіб.

Взагалі сучасні пояси для схуднення відрізняються багатофункціональністю. Крім своєї основної функції (спалювання надлишків жиру) вони стимулюють процес очищення організму від токсинів і надлишку рідини, покращують зовнішній вигляд шкіри і роблять її більш еластичною. Пояси для схуднення можна використовувати на різних частинах тіла, завдяки чому вони здатні зміцнювати м’язи рук, литок, живота, стегон. Не забудемо також, що деякі пояси для схуднення фактично «масажують» різні м’язи, що робить благотворний розслаблюючий вплив на м’язову систему. Але й це ще не все! Застосування пояса для схуднення поліпшує діяльність травної системи, а пояса, забезпечені можливістю прогріву, стимулюють циркуляцію крові, що прискорює метаболічні та регенераційні процеси.

Пояс для схуднення – сауна або неопрен

Пояс для схуднення з сауна еффектомКонечно, ефективність різних поясів для схуднення залежить від їх виду. Наприклад, існують пояса з термо-ефектом, що володіють «розігріваючими» здібностями. До цієї категорії поясів для схуднення відносяться неопренові пояси і термо-пояса. Перша різновид ідеально підходить в якості додаткового засобу при заняттях фітнесом: неопренові пояси сприяють швидшому спалюванню жирів в процесі виконання фізичних вправ.

Термо-пояс, той самий «пояс-сауна», особливо ефективний для схуднення живота, може забезпечувати ефективне спалювання жирів і без додаткових фізичних навантажень. Пояс-сауна для схуднення з термо-ефектом забезпечує швидке виведення з організму надлишку рідини і токсинів, за рахунок чого відбувається «розбивання» апельсинової кірки, зниження маси тіла і загальне очищення організму.

Масажні пояси для схуднення

Пояс для схуднення з віброеффектомДругая різновид поясів для схуднення, які ви можете купити – масажні пояси. Такі пояси можуть вібрувати, тобто мають масажним ефектом. Їх використання дозволяє стимулювати обмінні процеси в організмі, що прискорює спалювання жирів і допомагає позбавитися від целюліту. Крім того, вібропояси для схуднення надають на організм такий же позитивний вплив, як і курси масажу.

Як позбутися целюліту

Існують також і комбіновані пояси для схуднення, які вдало поєднують термо-і віброефекту. Тобто пояс-сауна для схуднення посилений елементом вібрації, яка стимулює спалювання жирових відкладень, а розігрівання сприяє виведенню токсинів і надлишків рідини. Такі пояси для схуднення найбільш багатофункціональні, ефективні, тому з їх допомогою ви можете скинути вагу, позбутися целюліту, прибрати живіт, поліпшити загальний стан організму, не вдаючись до стомлюючим фізичним вправам і виснажливим дієтам.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Пояс для схуднення