Ознаки вагітності в перші дні PDF Друк e-mail
Новини - Мода, Краса і Стиль

Багатьох дівчат і жінок, питання «чи вагітна я» відвідує не один раз, тому є дуже актуальним. Якщо врахувати те, що дізнатися відповідь на своє питання за допомогою УЗД можливе тільки не раніше 3-4 тижнів після зачаття, то терзання і муки цим питанням просто не дають спокійно мислити. Що ж робити? Заспокоїтися, по-перше. А по-друге, є ряд проявів, за якими можна визначити вагітність, не чекаючи змін у календарі менструації. Звичайно, 100% впевненості вони не дають, але і заперечувати їх достовірність теж не можна. Загалом, діємо за принципом «обізнаний – значить, озброєний» і беремо на замітку наступні ознаки.
Часті позиви в туалет

Ця ознака вагітності можна спостерігати вже через 2 тижні після зачаття. Однак це пов’язано лише із змінами в гормональному фоні жінки, а не через те, що плід тисне на сечовий міхур. Якщо логічно поміркувати, то стане ясно, що ембріон на такому маленькому терміні не може так сильно натискати на сечовий міхур, щоб викликати настільки часті позиви в туалет. Але те, що ця ознака існує і багато жінок їм керуються – факт.
Болі в області живота і попереку

Багато жінок, відзначають хворобливі, ниючі болі в низу живота, а також тягнуть болі в області попереку. Стан нагадує те, яке передує місячним, однак у цьому випадку вони не наступають. Якщо ж ви впевнені у своїй вагітності, але біль турбує, слід звернутися до лікаря. Такі болі під час вагітності можуть свідчити про тонусі матки.
Зміни кольору жіночих статевих органів

Така ознака, швидше за все, помітить ваш лікуючий лікар, ніж ви. Проте знати про те, що під час вагітності жіночі статеві органи трохи припухають, міняють колір від червоного до синюватого, варто.
Підвищення базальної температури

Базальна температура – це температура тіла, яку вимірюють у прямій кишці. Цей спосіб відомий ще нашим бабусям. Завдяки цьому способу можна дізнатися чи настала вагітність, а якщо вести щоденний календар вимірювань, то ще й знати точний день овуляції. У випадку, коли треба дізнатися про вагітність, кілька днів, після пробудження, не встаючи з ліжка, вимірюйте базальну температуру. Якщо вона незмінно 37 градусів і вище-це вірна ознака настання вагітності.

Наступні пункти відзначимо, як найпопулярніші і перевірені неодноразово. Тим більше, що за цими ознаками настання вагітності не тільки визначається, але і підтверджується медиками.
Зміна молочних залоз

Набухання сосків, зміна в розмірах грудей, нещасні відчуття при натисканні на них, а також виділення білого кольору, який називають молозивом, визначають як ще одна ознака настання вагітності. Проте 100% підтвердження вам дасть тільки лікар після огляду.
Токсикоз

Ознака, про який знає кожна жінка – це ранковий токсикоз, який може тривати весь день, а може і зовсім ніяк не проявлятися. Але якщо останнім часом вас переслідує раптова нудота, змінилися гастрономічні смаки, а раптова втома так і валить з ніг – можливо, у вашому організмі зароджується нове життя.
Підвищення рівня ХГЛ в крові

ХГЛ, або так званий «гормон вагітності» починає збільшуватися в крові жінки, вже через тиждень після зачаття. Це найвірніший спосіб дізнатися про вагітність. Для цього вам треба відвідати клініку, в якій здати аналіз крові на рівень ХГЛ. У звичайному стані цей рівень дорівнює 0, а у вагітних жінок він збільшується з кожним тижнем. Тому, якщо ви приблизно знаєте дату зачаття, визначити вагітність завдяки цьому аналізу можна ще до затримки менструації.

Ну і останнім і найпоширенішим ознакою настання вагітності є відсутність менструації. Однак важливо знати, що місячні можуть не настати і по багатьох інших причин. Наприклад: порушення гормонального фону, запальні захворювання жіночих органів, перенесені інфекції, прийом антибіотиків, стрес і багато іншого. Тому, щоб упевнитися про наявність вагітності, можна скористатися тестом, а краще за все відвідати гінеколога.

Ось, мабуть, і все найпростіші і поширені ознаки настання вагітності в перші дні після зачаття. Однак, всі ми пам’ятаємо, що кожен організм індивідуальний, тому приміряти на собі ті чи інші ознаки без видимих ​​причин не варто. І наостанок, навіть якщо всі ознаки в наявності – останнє підтвердження після огляду гінеколога, запам’ятайте це.


 

Ми розміщені:

Location

місто Косів,
Івано-Франківська обл.,
78600, Україна

+380.97.688.1126 ( t )
+380.34.782.2198 ( f )
[email protected] ( e )
Головна Новини Ознаки вагітності в перші дні